Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta TENA

TENA jest wiodącą marką specjalizującą się w produkcji produktów chłonnych, które pomagają osobą, cierpiącym na nietrzymanie moczu. Doświadczenie zebrane przez ponad pięćdziesiąt lat istnienia firmy pozwoliło na wypracowanie wysokiej jakości produktów które cieszą się popularnością na całym świecie.

Aktywne filtry

Popularne serie produktów TENA:

  • TENA Lady
  • TENA Lady Pants
  • TENA Pants
  • TENA Men
  • TENA Men Pants

Więcej o marce TENA

Swoje usługi oferuje ponad dziewięćdziesięciu krajom i ich służb zdrowia oraz indywidualnym klientom. Dla niej liczą się ludzie, dlatego wychodzi na przeciw im potrzebom i codziennie jej pracownicy wymyślają  nowe innowacyjne rozwiązania, które pomagają milionom ludzi na całym świecie. Dociera do wszystkich swoich  klientów i stara się pomóc im jak najlepiej. 

Nietrzymanie moczu to temat tabu na całym świecie. Nie jest to groźna dolegliwość, może prowadzić do powstawania stanów lękowych, czy zamknięcia się w sobie. Producenci chłonnych produktów, zdają  sobie sprawę, że nietrzymanie moczu jest nadal wstydliwym i krępującym tematem. Może ono powodować utratę pewności siebie i chęci spotykania się z znajomymi. To przypadłość, która może dotknąć każdego, bez względu na wiek. Twórcy TENA wiedzą, że opiekunowie, chcą zapewnić komfort oraz dać poczucie godności swoim pacjentom. Mają oni  świadomość tego, że pracownicy zdrowia w tym wypadku muszą łączyć napięty budżet z chęcią zapewnienia swoim klientom jak największego standardu opieki. Dlatego przy swojej pracy, zwracają oni  uwagę na te wszystkie potrzeby i tworzą  produkt, który spełni oczekiwania każdego, ich klienta. Marka ta tworzy  produkty zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet w różnym wieku. Z ich usług  korzystają opiekunowie i pracownicy służb zdrowia oraz  spełniamy ich oczekiwania. Mają na celu  tworzyć produkty największej jakości. 

TENA, jest  marką należącą  do grupy Essity, który jest globalnym liderem w dziedzinie higieny. Jest to grupa, która cieszy się mocną pozycją zrównoważonego rozwoju. Jest również renomowaną firmą etyczną na świecie.