Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 50,00 zł

HYDRABIO

Bioderma to francuska marka z wieloletnim stażem działalności na rynku dermokosmetyków. Ich misją jest wykorzystywanie możliwości, jakie daje nauka, w celu wspierania dermatologii i dbania o skórę swoich klientów. Posiadają szeroki wybór produktów, które przystosowane są do różnych problemów skórnych.

Aktywne filtry

Ciągły rozwój oraz specjalistyczne badania w ich profesjonalnych laboratoriach skutkują ulepszaniem formuł i tworzeniem nowych, innowacyjnych produktów. Linia Bioderma Hydrabio została stworzona z myślą o osobach, których skóra jest odwodniona. Produkty dostępne w tej serii zapewniają głębokie nawodnienie oraz ochronę przed czynnikami, które przyczyniają się do odwodnienia skóry.

Głębokie nawilżenie i specjalistyczna pielęgnacja bez podrażnień

Bioderma to marka, która cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów oraz ich ogromnym zaufaniem. Wszystko dzięki temu, że ich oferta jest stale poszerzana oraz ulepszana. Oferowane przez nich dermokosmetyki są dopracowane. Składniki, które wykorzystywane są do produkcji poszczególnych kosmetyków, są starannie wyselekcjonowane i przebadane pod każdym kątem. Dzięki temu oferowane przez markę Bioderma dermokosmetyki zapewniają profesjonalną ochronę i łagodzą objawy problemów skórnych. Wszystkie dermokosmetyki marki Bioderma są w pełni bezpieczne dla skóry, nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych.

Produkty dostępne w linii Bioderma Hydrabio zapewniają intensywne nawilżenie górnych warstw skóry. Zostały stworzone z myślą o osobach, które w wyniku oddziaływania czynników atmosferycznych, zanieczyszczeń powietrza oraz stresu cierpią na odwodnioną skórę. W wyniku utraty wody staje się ona sucha i szorstka, bardzo nieprzyjemna w dotyku. Bardzo często się łuszczy oraz pęka, co wygląda nieestetycznie i jest bardzo nieprzyjemne. Produkty dostępne w serii Bioderma Hydrabio pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia górnych warstw skóry. Dzięki temu jest ona miękka, gładka i sprężysta. Dermokosmetyki Bioderma Hydrabio zawierają innowacyjne formuły, które pobudzają naturalne mechanizmy skóry i umożliwiają jej lepsze nawilżenie.