Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta STARPHARMA

Sektor farmaceutyczny wymaga nieustannego rozwoju, rzetelności i dokładności oraz dynamicznego działania w obliczu zmian. Starpharma to jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży na terenie Europy Środkowo-wschodniej. Działalność producenta koncentruje się głównie w okół wytwarzania i dystrybucji słodyczy funkcjonalnych oraz specjalistycznych suplementów diety wysokiej jakości.

Aktywne filtry

Starpharma - jesteś tym co jesz

Firma Starpharma obecna jest w Polsce od ponad 7 lat, a jej produkty dostępne są w najbardziej popularnych sieciach aptek, drogeriach i hipermarketach w naszym kraju.  Przez lata działalności nowoczesne przedsiębiorstwo zdobyło sobie zaufanie i sympatię szerokiego grona konsumentów, którzy doceniają zarówno jakość jak i przystępne ceny wyrobów Starpharma. Spółka konsekwentnie realizuje swoją misję, którą jest tworzenie innowacyjnych i zdrowych produktów dostosowanych do potrzeb zmieniającego się świata. Starpharma oprócz działalności komercyjnej aktywnie promuje wiedzę na temat zdrowego stylu życia i świadomości żywieniowej wpływając tym samym na stan zdrowia publicznego. Długofalowa strategia firmy oparta jest o wdrażanie produktów innowacyjnych dbając jednak o ich przystępność cenową. Skuteczny model biznesowy sprawił, że wyroby producenta zakupić można w Unii Europejskiej oraz państwach leżących na terenie Bliskiego Wschodu. Obecnie Starpharma oferuje swoje słodycze, produkty do pielęgnacji oczu, wyroby medyczne oraz suplementy diety w 13 różnych krajach. Portfolio obejmuje 60 unikalnych preparatów pod rozpoznawalnymi markami. 

Działalność producenta oparta jest o międzynarodowe standardy sanitarne. Starpharma funkcjonuje w oparciu o system Good Manufacturing Practice. Co ważne wytwórca ten sprawuje kontrolę nad całym procesem produkcyjnym mając wpływ zarówno na dobór surowców, odpowiednie warunki przechowywania jak i końcowe etapy obejmujące pakowanie i organizację dystrybucji. Przedsiębiorstwo uważnie monitoruje zarówno zmieniające się trendy rynku jak i przepisy obejmujące ten sektor branży farmaceutycznej. Dzięki temu posiada zdolności do szybkiego reagowania w obliczu zmian. Starpharma obecna była w programie Telewizji Polskie ‘’Polski Sukces Gospodarczy’’, którego celem było zapoznanie widzów z działalnością oraz dotychczasowymi sukcesami producenta.