Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Zyskaj Zdrowie

Stowarzyszenie Zyskaj Zdrowie rozpoczęło działalność promującą zbilansowany styl życia przeszło 10 lat temu. Przez ten czas popularyzuje wiadomości na temat zdrowia indywidualnego jak i populacyjnego poprawiając codzienny komfort wielu Polaków. Witryna internetowa stowarzyszenie obejmuje poradnictwo, artykuły naukowe oraz najnowsze doniesienia ze świata medycyny, a także przybliża lecznicze właściwości naturalnych ziół.

Aktywne filtry

Zyskaj Zdrowie - klucz do długiego i szczęśliwego życia

Zyskaj Zdrowie to stowarzyszenie, które założone zostało w grudniu 2011 roku. Możliwość zapisania się do stowarzyszenia posiadają osoby fizyczne, których życie zawodowe związane jest z szeroko pojętą ochroną zdrowia jak lekarze, farmaceuci czy specjaliści z zakresu ziołolecznictwa. Cel działalności samego stowarzyszenia jest zbieżny z ideałami ogólnopolskiego programu o tej samej nazwie, który został przedstawiony już w 2002 roku. 

Stowarzyszenie Zyskaj Zdrowie realizuje projekty w wielu dziedzinach, dlatego nie sposób wszystkich wymienić. Jest to m.in. prowadzenie działalności wydawniczej, organizowanie akcji informacyjnych dotyczących ochrony zdrowia i świadomości zachowań prozdrowotnych, organizowanie kursów, obozów, szkoleń i wykładów, rozszerzenie dostępności badań diagnostycznych, a także działania zmierzające do racjonalizacji i optymalizacji wydatków społeczeństwa na cele związane z ochroną zdrowia. Obecność Stowarzyszenia Zyskaj Zdrowie wpływa zatem wymiernie na stan ochrony zdrowia publicznego w Polsce. Jego działalność ma także bezpośredni wpływ na samych pacjentów poprzez realizację bezpłatnych badań oraz specjalistycznych porad m.in. w zakresie dermatologii czy też prawidłowego odżywiania. Na witrynie internetowej Zyskaj Zdrowie znajduje się wykaz produktów leczniczych rekomendowanych przez Stowarzyszenie.