Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 80,00 zł

Enfamil

Enfamil są to amerykańskie produkty, głównie mleka modyfikowane firmy Mead Johnson Nutrition przeznaczone dla dzieci i niemowląt. Układ pokarmowy niemowląt rozwija się, dlatego często dochodzi do drobnych problemów żywieniowych. Bardzo ważne jest żywienie małego dziecka, artykuły Enfamil zapewniają mu energię i substancje odżywcze, które są niezbędne w jego wzroście i rozwoju.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Enfamil zapewnia najlepszy start w życie dzieci i niemowląt

Mead Johnson jest firmą, która ma ponad stuletnią historię innowacji i kieruje się ku wiodącej pozycji na świecie w kwestii produkcji naukowo opracowanych produktów żywieniowych dla dzieci. Została założona w 1905 roku w Jersey City w New Jersey. Edward Mead Johnson, Sr. oraz jego brat James są założycielami firmy Johnson and Johnson. E. Mead odszedł z firmy i wznowił działalność już jako Mead Johnson & Company. Jego planem było żywienie dzieci i niemowląt oferując produkty najwyższej jakości. W 1911 r. wyprodukowano specjalistyczny artykuł - Dextri-Maltose®. Był on później składnikiem, który został zastosowany w dziewięciu innych produktach. Podczas swojej działalności firma Mead Johnson wypuściła na rynek całą gamę mlek modyfikowanych dla niemowląt, wśród nich Enfamil Premium, który jest aktualnie obecnym produktem. Enfamil, który był wypuszczony na rynek w 1959 r. w USA, był kilkakrotnie modyfikowany. Firma Mead Johnson pomaga dzieciom urodzonym z poważnymi chorobami układu pokarmowego lub zaburzeniami trawienia.

Pediatrzy oraz program „One-in-a-Million Kids“ mają wpływ na produkty firmy Mead Johnson. Ich celem jest tworzenie specjalnych mieszanek, aby zwalczyć zaburzenia metaboliczne, takie jak choroba syropu klonowego, tyrozynemia czy fenyloketonuria. Firma Mead Johnson zatrudnia specjalistów - naukowców, którzy prowadzą działalność badawczo-rozwojową, oprócz tego także laboratoria badawcze i placówki badawcze, aby być w czołówce, jeśli chodzi o żywienie dzieci. Oddziały Instytutu Żywienia Pediatrycznego Mead Johnson (PNI) są w Meksyku, Chinach i USA. PNI prowadzi kontrolę jakości produktów oraz badania naukowe, aby zapewnić nowoczesną technologię wytwarzanych coraz lepszych produktów. Stuletnia historia firmy Mead Johnson doprowadziła do powstania globalnej firmy, która oferuje ponad 70 artykułów w ponad 50 krajach. DHA to skrót oznaczający kwas dokozaheksaenowy, który jest kwasem tłuszczowym typu Omega-3. Jest on wykrywalny w mleku matki i jest główną częścią diety małego dziecka - pomaga w rozwoju wzroku niemowlęcia.  Produkty Enfamil uzupełniają dietę niemowląt oraz dzieci o ten ważny składnik.