Lista produktów producenta VARIA

Połączenie pragmatyczności i rzetelności doświadczonej kadry z energią i ambicją młodego zespołu decyduje o kształcie przedsiębiorstwa farmaceutycznego Varia. Firma od niemal 35 lat specjalizuje się w produkcji papierów oraz aparatury medycznej i elektrod jednorazowych. Jej oferta rozszerzona jest również o sprzęt medyczny i różne akcesoria wykorzystywane w codziennej terapii oraz diagnostyce.

Aktywne filtry

Varia - wyspecjalizowana hurtownia farmaceutyczna 

Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Handlowe VARIA Sp. z o.o. zostało założone w 1988 roku w Poznaniu. Celem stojącym za działalnością firmy od początku było dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań oraz produktów branżowych. W ofercie Varia znajduje się miejsce dla sprzętu medycznego i weterynaryjnego, specjalistycznych urządzeń oraz akcesoriów medycznych, a także różnych materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do ich codziennej obsługi. Szczególnie ważne miejsce w portfolio produktów poznańskiego przedsiębiorstwa znajdują te powiązane z badaniami diagnostycznymi wykonywanymi przez specjalistów jak EKG, EEG czy KTG. 

Varia cechuje się bezkompromisowym podejściem do jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów - wszystkie sprzedawane przez hurtownie wyroby posiadają certyfikaty dopuszczające je do obiegu na rynku polskim oraz gwarancję na okres 24 miesięcy od daty zakupu. Przedsiębiorstwo zajmuje się także dystrybucją produktów uznanych w branży marek zewnętrznych jak EF MEdica, Envitec, Diagramm Halbach, Leonhard Lang, Cardiac Science, Med Linket, Bio Protech oraz Medex tech. Dobór odpowiednich produktów wspomaga kadra zatrudnionych w firmie specjalistów, którzy chętnie dzielą się merytoryczną wiedzą ułatwiając podjęcie odpowiedniej decyzji zakupowej. Sprzedaż produktów Varia odbywa się zarówno poprzez platformę internetową jak i w stacjonarnym punkcie hurtowni zlokalizowanym w Rokietnicy pod Poznaniem. Producent stale poszerza ofertę swoich produktów dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku.