Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Lista produktów producenta Revita

Leczenie odleżyn to proces wymagający zaangażowania, cierpliwości oraz wysokiej jakości opieki medycznej. Revita to przedsiębiorstwo powstałe by poprawiać warunki pacjentów zmagających się z odleżynami. Dzięki produktom powstałym w oparciu o naukowe podstawy firma na przestrzeni lat zdobyła sobie szacunek zaufanie zarówno personelu medycznego jak i konsumentów.

Aktywne filtry

Revita - kompleksowe podejście do problemu odleżyn

Odleżyna to miejscowa martwica skóry oraz głębiej położonych tkanek jak mięśnie czy kości. Na skutek odleżyn może dojść do ich wtórnego zainfekowania i innych powikłań zdrowotnych. Problem najczęściej dotyczy obłożnie chorych osób po przekroczeniu 65 roku życia choć zdarza się, że na odleżyny cierpią nawet dzieci. Przyczyną powstawania odleżyn jest długotrwałe unieruchomienie, które doprowadza do upośledzenia przepływu krwi wewnątrz struktur organizmu, które dodatkowo obciążone są przez nacisk kości. Odleżyny da się leczyć, a nawet zapobiegać im stosując odpowiednie techniki rehabilitacji oraz wykorzystując dostosowany do tego asortyment medyczny. 

Firma Revita powstała by oferować rozwiązania i produkty wspomagające leczenie odleżyn. W ofercie tego polskiego producenta znajdują się m.in. materace przeciwodleżynowe, poduszki siedzeniowe, łatwoślizgi oraz inne akcesoria poprawiające warunki opieki nad obłożnie chorym. Ich zalety to nie tylko wysoka jakość i trwałość, ale również przystępne ceny. Atutem przedsiębiorstwa jest jego wieloletnie doświadczenie oraz znajomość potrzeb polskich pacjentów - Revita została powołana do istnienia w lipcu 1991 roku. Na przestrzeni 30 letniej działalności polski producent zdobywał kompetencje współpracując z wieloma uznanymi wytwórcami, także zagranicznym. Przedsiębiorstwo zrealizowało w tym czasie niezliczoną ilość zamówień zarówno prywatnych jak i publicznych. Od 2009 roku Revita posiada swoją siedzibę i zakłady produkcyjne zlokalizowane nad jeziorem Jamno w województwie zachodniopomorskim. 

Revita tworzona jest przez zespół ludzi dysponujących merytoryczną wiedzą oraz zaangażowanych. Przedsiębiorstwo jako jedyne w Polsce przeprowadza badania i analizę skuteczności stosowanych podkładów przeciwodleżynowych. Ponadto projektuje ciśnieniowe systemy przeciwodleżynowe nieustannie je udoskonalając. W zakres działalności firmy wchodzi także projektowanie oraz wytwórstwo materiałów, przyborów i przyrządów usprawniających pielęgnację przewlekle leżących pacjentów. Działalność Revita na przestrzeni lat została doceniona czego uznaniem są liczne nagrody i statuetki przyznane producentowi również za granicą. Wyróżnić można wśród nich m.in Złote Medale Międzynarowodych Targów Rehabilitacja, Złoty Esculap Międzynarodowych Targów Medycznych SALMED, Koszaliński Produkt Roku, Złoty Laur Konsumenta czy też Europejski Standard EU, Solidna Firma.