Slide thumbnail
Chlorchinaldin VP, 2mg, 20 tabletek do ssania
search
  • Chlorchinaldin VP, 2mg, 20 tabletek do ssania

Chlorchinaldin VP, 2mg, 20 tabletek do ssania

13,50 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49 PLN!

Dostawa leków od 149 PLN.

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis
Chlorchinaldin VP to lek do stosowania miejscowego w zakażeniach jamy ustnej, dziąseł, gardła i w pleśniawkach ponadto zwalcza także bakterię, która w 90% przypadków jest przyczyną bakteryjnego ostrego zapalenia gardła i migdałków– Streptococcus pyogenes.

Wskazania
Do stosowania miejscowego w: zakażeniach bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł, pleśniawkach, zakażeniach grzybiczych jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.

Skład
1 tabletka zawiera substancję czynną: 2mg chlorochinaldolu (Chlorquinaldolum) oraz substancje pomocnicze: kwas cytrynowy jednowodny, sacharoza, karmeloza sodowa, magnezu stearynian.
 
Działanie
Chlorochinaldol jest chlorowcopochodną 8-hydroksychinoliny o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwpierwotniakowym. Na chlorochinaldol wrażliwe są m. in. następujące drobnoustroje: Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, Salmonella spp., Shigella spp., Proteus vulgaris, Escherichia coli, Corynebacterium diphtheriae, Pseudomonas pyogenes, Pseudomonas aeruginosa, Neisseria gonorrhoeae, Chlamydia trachomatis, Candida albicans.

Dawkowanie
Doustnie. Ssać powoli 1 tabletkę co 1-2 godziny. Nie stosować więcej niż 10 tabletek na dobę. Nie stosować podczas posiłku, nie rozgryzać.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na chlorochinaldol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990231713
BLOZ_07 4082001
4082001
48 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Produkt leczniczy
Lek
Lek dostępny bez recepty (OTC)

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.