Lista produktów producenta Diagnostic (Diagnosis)

Firma Diagnostic znana jest od lat. Powstała w 2002 roku i ma szeroki asortyment produktów. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie. Produkuje zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Zajmuje się nie tylko produkcją artykułów, ale też edukacją dzieci i dorosłych.

Aktywne filtry

Diagnostic - marka dla każdego

Firma dba o to, aby stawiać na różnorodność. Działa w wielu obszarach takich jak sprzedaż sprzętu medycznego, telemedycyna czy suplementy diety. Diagnostic sprzedaje inhalatory, ciśnieniomierze, termometry i produkty do higieny jamy ustnej oraz kosmetyki wysokiej jakości. Ponadto firma wyspecjalizowała się w produkcji testów. To nie tylko testy ciążowe, ale też testy narkotykowe. Dla osób, które starają się o dziecko są w sprzedaży testy owulacyjne oraz testy stężenia plemników w nasieniu. Przedsiębiorstwo posiada również testy alergiczne, które znacząco ułatwią nam diagnozę naszego schorzenia. Dużym powodzeniem cieszą się również lizaki witaminowe oraz suplementy diety, które wykonywane są z najlepszych produktów ekologicznych.

To firma rozwinięta również w zakresie telemedycyny. W jej asortymencie są: EKG, termometry, ciśnieniomierze czy specjalne aplikacje. Diagnostic w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz klientów poszerzyła obszar działania związany z diabetologią. Firma sprzedaje glukometry, lancety i nakłuwacze oraz paski. Należy pamiętać o tym, aby zarejestrować glukometr, co można zrobić na stronie internetowej Diagnostic. Warto dodać, że działalność firmy oparta jest na współpracy z mediami oraz unijnej. Firma jest również aktywna w życiu społecznym i bierze udział w quizach diabetologicznych lub sama je organizuje. Dodatkowo organizuje liczne konkursy. Działalność nie opiera się jedynie na sprzedaży, ale na społeczeństwie i działaniach prospołecznych.