Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Procter & Gamble

Procter & Gamble to jedna z największych firm o globalnym zasięgu, zrzeszająca kilkaset marek popularnych na całym świecie. Ich produkty sprzedawane są w 180 krajach na wszystkich kontynentach, a wiele z nich zyskało miano kultowych. Asortyment oferowany przez Procter&Gamble jest niezwykle szeroki i obejmuje akcesoria dla dzieci, produkty do codziennej higieny i pielęgnacji oraz środki czyszczące do użytku domowego.

Aktywne filtry

Procter&Gamble - firma z niemal 200-letnią tradycją

Początki firmy Procter&Gamble sięgają 1837 roku, kiedy to William Procter i James Gamble założyli w Cincinnati mały zakład produkcyjny. Przedsiębiorstwo, które początkowo zajmowało się produkcją świec woskowych oraz mydeł, na przestrzeni lat rozwinęło swoją działalność i stało się liderem na rynku produktów do codziennej higieny oraz pielęgnacji. W dzisiejszych czasach większość matek zna pieluchy jednorazowe Pampers, a marka Blend-a-Med jednoznacznie kojarzy się z produktami do higieny jamy ustnej. Niezwykle szeroki asortyment pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów i poprawienie ich jakości życia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i najwyższej jakości oferowanych produktów, firma zdobyła zaufanie i uznanie milionów ludzi na całym świecie. Produkty Procter&Gamble są wykonywane w 80 krajach świata, gdzie zatrudnienie znajduje ponad 100 000 pracowników. Warto wspomnieć, że firma szczególnie dba o prawa swoich pracowników i aktywnie walczy z wykluczeniem kobiet na rynku pracy w krajach rozwijających się.

Wszystkie produkty Procter&Gamble zostały opracowane tak, by ich skład był całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie miał negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Polityka firmy odnośnie stosowanych składników oraz konserwantów jest jasna i przejrzysta, a nad bezpieczeństwem oferowanych artykułów czuwa sztab wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Rozwinięta baza naukowo-badawcza, która zrzesza blisko 7500 pracowników naukowych, pozwala na nieustanny rozwój i zastosowanie najnowszych technologii. Dodatkowo, od wielu lat, naukowcy intensywnie pracują nad rozwijaniem nowych rozwiązań, które pozwalają ograniczyć testowanie produktów na zwierzętach. Grupa Procter&Gamble zdobyła duże uznanie dzięki swojemu zaangażowaniu społecznemu, o czym świadczy liczba projektów, kampanii i akcji charytatywnych, które zostały objęte patronatem firmy.