Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie to należą do najbardziej niezbędnych przedmiotów wykorzystywanych w rehabilitacji. Stanowią też możliwość otwarcia się na świat dla osób, które z różnych względów utraciły zdolność do poruszania się. Ze względu na ich ważną rolę w codziennym życiu warto gruntownie przemyśleć zakup tak aby cieszyć się niezawodnym i dostosowanym do naszych potrzeb wózkiem inwalidzkim.

Komfort i wygoda dla Ciebie

Wózki inwalidzkie najczęściej wykorzystywane są przez osoby w podeszłym wieku oraz te niezdolne do poruszania się w następstwie urazu czy choroby narządu ruchu. Umożliwiają jazdę zarówno samodzielną jak i w towarzystwie osoby opiekującej się dzięki swoim uchwytom na kołach oraz za siedziskiem. Mobilność i niezależność, którą zapewniają wózki inwalidzkie jest ważna zarówno pod względem komfortu fizycznego jak i psychicznego. Z wózka korzysta się zazwyczaj każdego dnia, dlatego dobrze wybrać model, który będzie spełniał nasze preferencje. Większość dostępnych na rynku wózków inwalidzkich wykonana jest z trwałych oraz lekkich materiałów. Warto sprawdzić, czy dany model posiada funkcję składania - ułatwia to transport oraz przenoszenie wózka. Kolejny element, który należy ocenić to miękkość siedziska oraz podłokietników. Droższe modele bywają również wyposażone w zagłówek podtrzymujący głowę osoby korzystającej z wózka inwalidzkiego. Bezpieczeństwo zapewniają specjalne hamulce blokujące koła. Dostępne są także wózki dla dzieci o rozmiarach dostosowanych do ich budowy anatomicznej. Uzupełnieniem wózka może być specjalna poduszka nakładana na siedzisko, która zapobiega powstawaniu odleżyn.

Filtry

Katalog

Włączone filtry:
Producent

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...