Lista produktów marki GardenPharm

GardenPharm wierzy, że współczesne lecznictwo - im staje się nowocześniejsze i wsparte coraz bardziej zaawansowanymi technologiami - tym silniej powinno skłaniać się ku naturze i eksplorować jej niezmierzone bogactwa. Fundamentem GardenPharm jest polityka odpowiedzialności wobec ludzi i środowiska.

GardenPharm - naturalnie i zdrowo

Składniki produktów pozyskiwane są przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego, a w procesie tworzenia preparatów i suplementów diety firma używa przede wszystkim metod fizycznych. Dzięki temu bogactwa natury w niezmienionym kształcie docierają do ludzi, podwyższając komfort ich życia, kondycję i samopoczucie. Naturalne suplementy diety GardenPharm tworzone są z troską o zdrowie i bezpieczeństwo klientów. W swoich działaniach firma stawia na: bezpieczeństwo, naturalne składniki, dobre rozwiązania i konsekwencję w działaniu. Dla firmy istotne są właśnie te elementy i ściśle trzyma się prowadzonej przez siebie polityki. GardenPharm jest popularna na całym świecie i zaufali jej nie tylko klienci indywidualni, ale również szpitale i przychodnie oraz specjaliści na całym świecie. Produkty są ekologiczne, zdrowe i polecane przez ekspertów.

W swoich preparatach GardenPharm wykorzystuje składniki wydobywane z najdalszych zakątków, często z dna oceanów czy szczytów górskich. Te substancje, dzięki minimalnej obróbce laboratoryjnej, tworzą optymalną, naturalną pomoc dla zdrowia. Dzięki korzystaniu z suplementów firmy GardenPharm możesz zwalczyć cholesterol, oczyścić organizm, zrzucić zbędne kilogramy, zniwelować problemy z brakiem erekcji i libido oraz zwiększyć jakość swojego nasienia. Ponadto w asortymencie są też produkty przeznaczone dla osób starszych. Z myślą o ich stawach, wątrobie i ochronie organizmu przed drobnoustrojami. Sprzedaż produktów GardenPharm prowadzona jest zarówno przez internet, jak i przez konwencjonalne siły sprzedażowe. Dystrybucja do aptek i innych placówek, takich jak sklepy zielarskie  odbywa się poprzez dynamiczną sieć handlową współpracującą z licznymi hurtowniami. Firma zajmuje się również organizacją spotkań i wykładów, a wszystko po to, aby propagować ekologiczny i zdrowy tryb życia.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji