Lista produktów producenta Sanofi-Aventis

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Firma posiada 112 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie.

Aktywne filtry

No-Spa, 40mg, 40 tabletek

25,99 zł

Sanofi-Aventis-wiodąca firma farmaceutyczna na rynku krajowym

Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych; zatrudnia w Polsce ponad 1000 pracowników. Firma posiada hurtownię farmaceutyczną w Błoniu oraz fabrykę zlokalizowaną w Rzeszowie; produkującą rocznie ponad 52 miliony opakowań produktów leczniczych, dermokosmetyków i suplementów diety, które trafiają na rynek krajowy oraz za granicę. Sanofi jest regularnie wyróżniana za działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co roku znajduje się w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Regularnie otrzymuje również wyróżnienie przyznawane przez Tygodnik „Polityka” i Deloitte, pt. „Listek CSR”. Praktyki  firmy Sanofi z zakresu CSR są publikowane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Sanofi, koncentrując się na potrzebach pacjentów z całego świata, dąży do osiągnięcia stabilnej pozycji globalnego partnera w zakresie ochrony zdrowia. Misją firmy jest przekształcanie innowacji naukowych w rozwiązania, które przysłużą się pacjentom. Sanofi, dysponując ogólnoświatową organizacją badań i rozwoju, zajmuje czołowe pozycje w siedmiu głównych obszarach terapeutycznych: leków stosowanych w chorobach układu krążenia, zakrzepicy, onkologii, chorobach metabolicznych, chorobach ośrodkowego układu nerwowego, chorobach wewnętrznych oraz szczepionek.