Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta WOERWAG PHARMA

Jednym z najważniejszych celów działalności przedsiębiorstwa WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG jest walka z chorobami cywilizacyjnymi, które każdego roku stają się coraz bardziej poważnym zagrożeniem dla zdrowia na całym świecie. Międzynarodowy koncern w swojej ofercie dystrybuuje leki na receptę oraz preparaty OTC, a także substancje poprawiające funkcjonowanie organizmu jak suplementy, witaminy czy też specjalne sole.

Aktywne filtry

Woerwag Pharma - holistyczny sposób na zdrowie 

Powołując się na wyniki różnorodnych badań można oszacować, że choroby cywilizacyjne odpowiadają nawet kilkudziesięciu procent zgonów w skali globalnej. Wzrost zachorowalności powiązany jest niestety ściśle z rozwojem społeczeństwa, które prowadzi do zmiany stylu odżywiania oraz codziennego życia. WÖRWAG Pharma od wielu lat realizuje cel, którym jest pomoc w walce z chorobami cywilizacyjnymi jak cukrzyca, neuropatie czy też choroby układu sercowo-naczyniowego. Koncern zatrudnia około 1000 pracowników w 35 krajach na całym świecie, a w 2019 roku firma wygenerowała sprzedaż na poziomie 234 milionów euro. Ponadto przedsiębiorstwo od kilkunastu lat co roku zwiększa swoje ogólne obroty co świadczy o zrównoważonym i stałym rozwoju. Pomimo tego WÖRWAG Pharma pozostaje firmą rodzinną, gdyż kierownictwo nad spółką prowadzą Monika Wörwag, Gerharda Mayer oraz Jochen Schlindwein. Jest to wyraźna kontynuacja wartości oraz misji, którą nadał w 1971 roku dr Fritz Wörwag, zakładając przedsiębiorstwo farmaceutyczne sygnowane swoim nazwiskiem. 

Obszary terapeutyczne, w których działa WÖRWAG Pharma wymagają kompetencji, cierpliwości oraz ścisłej współpracy z pacjentami. To właśnie szacunek do drugiego człowieka oraz zaangażowanie są filarami sukcesu międzynarodowego koncernu. By iść do przodu firma inwestuje stałe środki w innowacje oraz popularyzuje wiedzę na temat zbilansowanego stylu życia co jest działaniem profilaktycznym wymierzonym w powstawanie chorób cywilizacyjnych. WÖRWAG Pharma to nie tylko nowoczesne preparaty oraz leki, ale przede wszystkim ludzie, którzy działając w branży farmaceutycznej wykazują się pasją oraz rzetelnością.