Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Dla mężczyzn

Skutecznie zmierz się z męskimi problemami. Kategoria obejmuje bogaty wybór leków bez recepty, suplementów diety i produktów przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn w różnym wieku. Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego weź zdrowie w swoje ręce i zadbaj o nie jeszcze dziś.

Aktywne filtry

W dobrej kondycji przez długi czas 

Wbrew obiegowej opinii mężczyźni coraz uważniej dbają o stan swojego organizmu. Dla wielu Panów bardzo ważne jest, aby utrzymać witalność i energię jak najdłużej skutecznie realizując się zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. 

Wejdź na najwyższe obroty!

Sport, życie towarzyskie, obowiązki firmowe - ta mieszanka często może prowadzić do przewlekłego zmęczenia i niekorzystnie odbić się na stanie zdrowia. Prowadząc tego typu tryb życia często nie mamy czasu aby zadbać o wartościowe i zbilansowane posiłki bogate w niezbędne witaminy i minerały. Warto wtedy dostarczyć je w postaci suplementów diety. Magnez uważany jest za jeden z najważniejszych pierwiastków polecanych dla mężczyzn. Wpływa on na wiele procesów metabolicznych zachodzących w organizmie, wzmacnia budowę strukturalną kości oraz chroni przeciążone mięśnie szkieletowe przed bolesnymi skurczami. Często oferowany jest w preparatach łączonych z witaminą B6, która wspomaga funkcjonowanie układu immunologicznego chroniąc przed infekcjami, oraz poprawia wchłanialność. Suplementy diety z cynkiem pozwolą z kolei wzmocnić włosy oraz paznokcie, a także zachować zdrowy wygląd skóry. Polecane są mężczyznom w wieku rozrodczym pomagając utrzymać funkcje rozrodcze. 

Podkręć swoje życie intymne

Nadmiar stresu, używki i zaniedbanie kondycji organizmu mogą prowadzić do uciążliwych dla mężczyzn problemów z uzyskaniem erekcji. W ofercie naszej apteki znajdują się zarówno suplementy diety, które stosowane długotrwale pozwolą wzmocnić wzwód, jak i środki krótkotrwale zwiększające ukrwienie obwodowe już po pierwszym zastosowaniu. Wspomagająco można rozważyć stosowanie produktów zawierających żeń-szeń. Ten niezwykły surowiec wykorzystywany jest w medycynie od tysięcy lat i uważany jest za naturalny afrodyzjak. Oprócz tego obniża poziom cholesterolu we krwi, chroni kości przed osteoporozą, a także wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Inne związki wpływające korzystnie na libido to m.in. buzdyganek ziemny czy L-arginina, która wspomaga także prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. 

Kontroluj kondycję dróg moczowych

Przerost gruczołu krokowego, a więc prostaty to jedna z najczęstszych dolegliwości dotykających Panów w średnim wieku. Początkowo objawia się trudnościami podczas oddawania moczu i uczuciem ciągłego parcia na mocz. Trzeba pamiętać, że nieleczony przerost prostaty może doprowadzić do groźnych powikłań zdrowotnych jak uszkodzenie nerek czy zakażenie cewki moczowej. Jednym z najbardziej popularnych surowców pochodzenia roślinnego wykorzystywanych w leczeniu łagodnego przerostu prostaty jest palma sabałowa będąca składnikiem wielu preparatów. Dodatkowo w problemach z gruczołem krokowym wielu dietetyków oraz lekarzy zaleca stosowanie diety śródziemnomorskiej bogatej w świeże owoce i warzywa.