Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta SALUS

Działająca od przeszło 30 lat hurtownia farmaceutyczna Salus uważana jest obecnie za jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży na polskim rynku. Spółka od początku istnienia jest wierna swoim ideałom nie zapominając, że w farmacji najważniejsza jest misja oraz zrozumienie drugiego człowieka. Jej wieloletnie doświadczenie doceniane jest zarówno przez konsumentów jak i licznych partnerów handlowych. 

Aktywne filtry

Akutol, 60 ml, SALUS

19,99 zł

Salus - naprzeciw Twoim oczekiwaniom

Przedsiębiorstwo Salus International Sp. z o. o. rozpoczęło funkcjonowanie w 1991 roku z inicjatywy mgr farm. Aleksandra Żurka, który do dziś posiada 100 % udziałów firmy. Za jego założeniem stały wartości oraz misja, które obowiązują niezmiennie - Salus pragnie kompleksowo zaopatrywać oraz obsługiwać apteki, hurtownie, a także gabinety stomatologiczne angażując się w walce o dobrostan oraz zdrowie pacjentów. O sprawną obsługę dba szereg doświadczonych, pełnych pasji pracowników przedsiębiorstwa. Oprócz działalności wytwórczej spółka oferuje także usługi logistyczno-magazynowe pomagając w dystrybucji. Jest to możliwe, dzięki nowoczesnej infrastrukturze o powierzchni 2 tys m2, która zlokalizowana jest na terenie Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu. Salus International nieustannie poszerza obszar swojej działalności - wyrazem tego mogą być spółki zależne przedsiębiorstwa poza granicami naszego kraju funkcjonujące w Czechach oraz na Ukrainie. 

Międzynarodową działalność umożliwiają wdrożone przez Salus certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 90001:2009. Polski producent, jako nowoczesne przedsiębiorstwo aktywnie angażuje się także w działalność społeczną i charytatywną. W tym obszarze Salus szczególnie się wyróżnia, dbając zwłaszcza o lokalne otoczenie. Na przestrzeni lat firma wspierała m.in. Klasztor Braci Franciszkanów z Katowic, Fundację na Rzecz Zdrowia i Młodzieży z Katowic, Górniczy Klub Sportowy z Bytomia, Szkołę Baletową z Krakowa, Centrum Onkologii z Bydgoszczy czy też Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Wieloletnia działalność Salus została doceniona zarówno przez klientów jak i rynek branżowy - spółka jest laureatem licznych wyróżnień oraz nagród. Ostatnie z nich to Gazele Biznesu oraz Medal „Czasopisma Aptekarskiego".