Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Etiaxil

Zachowaj świeżość i komfort w każdej sytuacji. Etiaxil to marka innowacyjnych antyperspirantów zapewniających długotrwałą ochronę przed nadmiernym poceniem. Forma preparatu w rolce umożliwia jego wygodne i regularne stosowanie. Nowoczesne antyperspiranty Etiaxil nadają się także do stosowania na skórę wrażliwą, dzięki czemu zyskały sobie szerokie grono oddanych konsumentów.

Aktywne filtry

Nie bój się żyć!

Nadmierna potliwość to dokuczliwy i dla wielu wciąż wstydliwy problem, który może wynikać z rozmaitych powodów. Czasem modyfikacja stylu życia nie wystarcza i warto wtedy sięgnąć po skuteczne środki redukujące wydzielanie potu. Antyperspiranty z linii Etiaxil firmy Riemann charakteryzują się długotrwałym działaniem - nawet do 5 dni po jednej aplikacji. Z tego powodu mogą być niezastąpionym towarzyszem w podróży ograniczając nieprzyjemny zapach. Aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry zmniejsza skłonność do podrażnień powstałych w wyniku stosowania środków chemicznych, dzięki czemu Etiaxil może być stosowany także na skórę wrażliwą.

Gama produktów z linii Etiaxil obejmuje antyperspiranty roll-on Original, Comfort oraz Strong. Ich długotrwałe działanie sprawia, że wystarczy korzystać z nich 2-3 razy w tygodniu tak aby zauważalnie zredukować wydzielanie potu. Efekt stosowania preparatu utrzymuje się również po kąpieli. Stosując antyperspiranty Etiaxil możliwe jest także równoległe korzystanie z dezodorantów zapachowych lub też perfumów dzięki czemu nie musimy pozbywać się naszego ulubionego zapachu. Etiaxil to skuteczne i przystępne cenowo rozwiązanie na problemy z potliwością - opakowanie produktu powinno starczyć na 2-3 miesiące regularnego korzystania. Wydzielone linie Etiaxil Comfort oraz Strong przystosowane są do indywidualnych potrzeb odpowiednio osób z delikatna skórą oraz tych, które potrzebują maksymalnie efektywnego działania.