Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 29,00 zł

Etiaxil

Zachowaj świeżość i komfort w każdej sytuacji. Etiaxil to marka innowacyjnych antyperspirantów zapewniających długotrwałą ochronę przed nadmiernym poceniem. Forma preparatu w rolce umożliwia jego wygodne i regularne stosowanie. Nowoczesne antyperspiranty Etiaxil nadają się także do stosowania na skórę wrażliwą, dzięki czemu zyskały sobie szerokie grono oddanych konsumentów.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Nie bój się żyć!

Nadmierna potliwość to dokuczliwy i dla wielu wciąż wstydliwy problem, który może wynikać z rozmaitych powodów. Czasem modyfikacja stylu życia nie wystarcza i warto wtedy sięgnąć po skuteczne środki redukujące wydzielanie potu. Antyperspiranty z linii Etiaxil firmy Riemann charakteryzują się długotrwałym działaniem - nawet do 5 dni po jednej aplikacji. Z tego powodu mogą być niezastąpionym towarzyszem w podróży ograniczając nieprzyjemny zapach. Aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry zmniejsza skłonność do podrażnień powstałych w wyniku stosowania środków chemicznych, dzięki czemu Etiaxil może być stosowany także na skórę wrażliwą.

Gama produktów z linii Etiaxil obejmuje antyperspiranty roll-on Original, Comfort oraz Strong. Ich długotrwałe działanie sprawia, że wystarczy korzystać z nich 2-3 razy w tygodniu tak aby zauważalnie zredukować wydzielanie potu. Efekt stosowania preparatu utrzymuje się również po kąpieli. Stosując antyperspiranty Etiaxil możliwe jest także równoległe korzystanie z dezodorantów zapachowych lub też perfumów dzięki czemu nie musimy pozbywać się naszego ulubionego zapachu. Etiaxil to skuteczne i przystępne cenowo rozwiązanie na problemy z potliwością - opakowanie produktu powinno starczyć na 2-3 miesiące regularnego korzystania. Wydzielone linie Etiaxil Comfort oraz Strong przystosowane są do indywidualnych potrzeb odpowiednio osób z delikatna skórą oraz tych, które potrzebują maksymalnie efektywnego działania.