Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 50,00 zł

Angio

Dermedic to marka stworzona z doświadczenia dermatologów, która przy opracowywaniu receptur produktów wykorzystuje najnowsze trendy w dermatologii i światowe technologie. Dermokosmetyki Dermedic Angio to specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry dostępne w aptekach. Są dedykowane skórze wrażliwej, alergicznej i problemowej, np. trądzikowej, naczyniowej, atopowej czy odwodnionej.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dermedic - marka dla każdego

Dzięki uczestnictwu w międzynarodowych kongresach i sympozjach dermatologicznych oraz targach kosmetycznych firma Dermedic zdobyła zaufanie wymagających klientów jako ekspert od specjalistycznej pielęgnacji skóry wrażliwej. Produkty Dermedic cieszą się uznaniem najlepszych dermatologów w Polsce i są przez nich chętnie polecane. Dermokosmetyki to specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry, przeznaczone do skóry wrażliwej, alergicznej i problemowej, np. trądzikowej, naczyniowej, atopowej czy odwodnionej. Wykazują nie tylko działanie pielęgnacyjne, ale także uzupełniają leczenie wielu schorzeń skóry.

Proces powstawania dermokosmetyków Dermedic opiera się na zachowaniu zasad GMP, które gwarantują najwyższą jakość produkcji. GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Wytwarzania) w wytwarzaniu kosmetyków to zbiór działań, metod i procedur zapewniających najwyższą z możliwych jakość produkcji. GMP pierwotnie wywodzi się z farmacji, a ponieważ producent dermokosmetyków Dermedic to firma farmaceutyczna, opisywany standard został z łatwością wdrożony także w procesie powstawania poszczególnych produktów. Seria Angio skierowana jest do skóry ze skłonnością do rozszerzeń naczyniowych i objawami trądziku różowatego. Skóra naczyniowa łatwo ulega zaczerwienieniom pod wpływem bodźców takich jak: stres, niewłaściwa dieta, czynniki atmosferyczne. Kosmetyki firmy Dermedic pomagają uporać się z tym problemem.