Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Red Pharma

Red Pharma jest grupą stowarzyszającą na polskim rynku czołowe przedsiębiorstwa branży farmaceutyczno-kosmetycznej. Ich wspólne powiązanie kapitałowo-organizacyjne pozwala zrzeszeniu systematycznie realizować ambitne cele rozwoju. Obecnie spółka akcyjna Red Pharma zaangażowana jest przede wszystkim w produkcję oraz sprzedaż suplementów diety, wyrobów medycznych, produktów leczniczych, a także innowacyjnych kosmetyków.

Aktywne filtry

Red Pharma - w oparciu o możliwości rozwoju 

Profil działalności grupy Red Pharma jest zgodny z nowoczesnym modelem funkcjonowania firmy farmaceutycznej. Jej główną siłą jest nie tylko sam produkt, ale również wszystko co dzieje się w okół niego. Red Pharma szczególną uwagę przykłada do współpracy ze środowiskami medycznymi oraz wsłuchuje się w potrzeby pacjentów. Współpraca ze specjalistami z Università Cattolica del Sacro Cuore i Policlinico Universitario Agostino Gemelli umożliwiła wprowadzenie do sprzedaży nowych preparatów dermatologicznych i kosmetologicznych. Również w Polsce spółka chętnie korzysta z doświadczenia i wiedzy naszych krajowych naukowców oraz zaplecza technologicznego zapewnianego przez polskie laboratoria. Umożliwia to prowadzenie badań i produkcji w oparciu o rygorystyczne normy unijne. Standaryzację bezpieczeństwa gwarantują międzynarodowe certyfikaty GMP oraz PN-EN ISO. Co ważne, Red Pharma w procesie produkcyjnym zwraca także uwagę na działania ekologiczne oraz stan otaczającego nas środowiska naturalnego. 

Preparaty oferowane przez grupę wykorzystywane są w terapii wielu chorób jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy poprawa procesu regeneracji skóry po sterydoterapii lub antybiotykoterapii. Kompleksowy zestaw nowoczesnych suplementów diety Red Pharma pozwala na utrzymanie odpowiedniej kondycji zdrowotnej oraz pozwala podnieść jakość codziennego życia. Międzynarodowa spółka oprócz prowadzenia działalności biznesowej angażuje się również w rozmaite wydarzenia i konferencje prozdrowotne promując zbilansowany i zrównoważony styl życia.