Lista produktów producenta Salvum

Salvum to firma dostarczająca swoim klientom nowoczesne i skuteczne produkty. Suplementy wytwarzane są przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych składników, pozyskiwanych z najbardziej zaufanych źródeł. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką czystością oraz odpowiednią standaryzacją, która gwarantuje ich dużą skuteczność. Firma przykłada dużo starań, aby jak najwięcej składników było zgodnych z  Farmakopeą Europejską. Produkty w gamie oferty firmy Salvum spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Aktywne filtry

Salvum- zaufanie klienta to podstawa

W trosce o konsumentów firma Salvum wytwarza swoje produkty w warunkach znacznie przewyższających wymagania przewidziane dla tej kategorii (suplementów diety) tj. według standardów GMP. To pozwala uzyskać produkt w pełni bezpieczny, wytwarzany w warunkach identycznych jak produkty lecznicze. Firma wkłada dużo wysiłku również w to aby produkty były jak najbardziej przyjazne i funkcjonalne dla pacjenta. Dlatego też stara się, aby jak największa ich ilość była oferowana w formie łatwej do połknięcia kapsułki miękkiej. Firma Salvum zadbała również o to, aby wszystkie  produkty były wytwarzane w Polsce. Klienci firmy Salvum to ludzie, którzy mają świadomość jak ważny jest zdrowy tryb życia.

Gama produktów oferowanych przez firmę Salvum jest niezwykle szeroka. Znajdziemy w niej suplementy wzmacniające układ kostny człowieka, suplementy z głównym przeznaczeniem dla kobiet w ciąży bądź kobiet karmiących, suplementy wspomagające procesy trawienne i funkcjonowanie wątroby, suplementy wpływające na poprawę funkcjonowania mózgu , suplementy  zawierające luteinę oraz kwasy Omega-3, suplementy diety uzupełniające codzienną dietę w substancje roślinne, suplementy diety wspomagające prawidłową pracę serca, suplementy wzmacniające kondycję, zdrowie włosów, skóry i paznokci oraz witaminy i minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.