Lista produktów producenta Oleofarm

Oleofarm to polska firma farmaceutyczna, która ma siedzibę w okolicach Wrocławia. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2002 roku i od tego czasu stale się rozwija. Na terenie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy oraz nowe fabryki. Oferowane przez nich produkty charakteryzują się naturalnym składem i szeroką gamą zastosowań. Posiadają w swojej ofercie preparaty skierowane do osób cierpiących na różne schorzenia i niedobory minerałów oraz witamin. Posiadają środki farmaceutyczne dedykowane niemowlętom, dzieciom, osobom dorosłym oraz osobom starszym. Umożliwia to łatwe dobranie odpowiedniej dawki konkretnego produktu do potrzeb organizmu, które zmieniają się wraz z wiekiem.

Aktywne filtry

Naturalne produkty wysokiej jakości

Polska marka Oleofarm oferuje przede wszystkim produkty naturalne. Swoją działalność rozpoczęli od produkcji różnego rodzaju olejów prozdrowotnych, między innymi oleju lnianego oraz oleju z czarnuszki czy arganowego. Tego typu produkty dostępne są w ich ofercie po dziś dzień. Ich formuła jest stale ulepszana, dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością i popularnością. Wśród wytwarzanych przez nich produktów dostępne są zarówno oleje kosmetyczne do stosowania na skórę, jak i oleje farmaceutyczne, które zostały przygotowane w taki sposób, aby nadawały się do bezpiecznego spożywania doustnego.

Poza szerokim wyborem różnorodnych olejów wysokiej jakości, marka Oleofarm produkuje również rozmaite suplementy diety, które pozwalają na uzupełnianie witamin i minerałów. Szeroki przekrój dostępnych produktów tego typu ułatwia znalezienie idealnego preparatu, który będzie odpowiednio dobrany do potrzeb konkretnego organizmu. Wśród oferowanych przez nich produktów dostępna jest między innymi witamina D w łatwo przyswajalnej formie, witamina K2, cynk, magnez i spirulina. Mają też szeroki wybór naturalnych preparatów uspokajających, zapewniających zdrowy sen, a także na wzmocnienie włosów i paznokci.

Poza produktami farmaceutycznymi marka Oleofarm oferuje również szeroki wybór produktów spożywczych, które znaleźć można tylko w aptekach. Wysokiej jakości soki owocowe z naturalnych składników oraz syropy do rozcieńczania z wodą, które wykonano ze zdrowych owoców od sprawdzonych dostawców. Oleje, produkty lniane różnego rodzaju, a także bardzo popularne soki z brzozy o różnych smakach to zaledwie część oferowanych przez nich wysokiej jakości produktów.