Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 199,00 zł

Marka

Marka

Iwostin

IWOSTIN ma swoją misję: tworzy dermokosmetyki, które są odpowiedzią na potrzeby klientów i ich problemów ze skórą. Współpracuje z licznymi polskimi dermatologami oraz tworzy kosmetyki zgodnie z najnowszymi trendami kosmetologii i medycyny. Jako laureatka wielu nagród, firma opracowuje i wspiera wielowymiarowe działanie dermokosmetyków.

Aktywne filtry

IWOSTIN to potwierdzone klinicznie dermokosmetyki!

IWOSTIN CLINICAL SKIN CARE to firma, która w Polsce jest już 15 lat na rynku dermokosmetyków. Powstała w 2002 roku w firmie Nepentes Pharma, a jej pomysłodawcą był prof. Andrzej Langner. Firma produkuje dermokosmetyki, które są oparte na wodzie termalnej z Iwonicza Zdroju, intensywnie rozwija się zarówno marka, jak i rynek demo. Produkty są wytwarzane w fabryce w Łodzi. W 2006 roku nastąpił re-design firmy - zaczęto produkować dermokosmetyki IWOSTIN oraz IWOSTIN LABORATORIUM. W roku 2010 nastąpiło przejęcie Nepentes przez Sanofi. Pojawiły się nowe linie specjalistyczne. “Współtwórczynią” Iwostin Perfectin i linii Re była dr Maria Noszczyk. W 2012 roku nastąpiła rewitalizacja firmy IWOSTIN LABORATORIUM. W 2013 roku fabrykę przeniesiono do Rzeszowa i w tymże roku przeprowadzono cztery kliniczne badania dla linii Purritin. Pojawiła się też reklama w telewizji tej firmy z nowościami w liniach specjalistycznych. Następnie przebudowano markę.

W kolejnym etapie obecności na rynku pojawiły się nowe produkty, opakowania oraz strategia komunikacyjna marki w postaci IWOSTIN CLINICAL SKIN CARE. IWOSTIN to marka ceniona przez klientów i profesjonalistów. Firma otrzymałą m.in. nagrody w 2015 oraz w 2016 roku pod nazwą “Perła Dermatologii Estetycznej”. Była też laureatką Glamour Glammes w 2015 i 2016 roku. W 2014 roku otrzymała statuetkę Styl-u “Doskonałość Roku”. W 2015 roku dostała nagrodę “InStyle Best Beauty Buys”. Efekty w pielęgnacji skóry widoczne już po pierwszym użyciu dermokosmetyków. Precyzyjna redukcja problemów skóry oraz najwyższa skuteczność i jakość potwierdzona klinicznie. Dla firmy najbardziej istotne są najwyższe standardy. Perfekcja firmy IWOSTIN w pielęgnacji skóry to stan umysłu, ducha i ciała, które wpływają na siebie wzajemnie. Dzięki produktom marki skóra wrażliwa i sucha zostanie wspomożona za pomocą nawilżającej kąpieli tylko z naturalnych składników, szkodliwe działanie promieni słonecznych zostanie zahamowane przez kuracje multiodżywcze, a Twoje bezpieczeństwo podczas opalania zostanie zwiększone przez składniki dermokosmetyków.