Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Lista produktów producenta DENTINOX

Niemiecka firma farmaceutyczna Dentinox uważana jest za jedną z najbardziej doświadczonych w sektorze preparatów przeznaczonych dla dzieci. Jej funkcjonowanie opiera się na połączeniu tradycyjnych wartości z innowacyjnymi technologiami. Dzięki skutecznemu działaniu i bezpieczeństwu stosowania produkty Dentinox stały się nieocenione zarówno dla rodziców jak i ich pociech w wielu krajach.

Aktywne filtry

Dentinox - specjalistyczna opieka dla najmłodszych 

Firma Dentinox została założona w 1951 roku w Berlinie, a inspiracją do powołania marki były krople początkowo dostępne w jednej z aptek w Dreźnie. Od tego czasu przedsiębiorstwo stale się rozwija będąc jednak wiernym założeniom jakie stały za jego powstaniem. Dentinox specjalizuje się w produktach leczniczych o łagodnym działaniu, które oparte są o bezpieczne i sprawdzone substancje. Wykorzystywane są one w takich branżach terapeutycznych jak pediatria czy też stomatologia dziecięca. 

Dla firmy od wielu lat niezwykle ważne jest budowanie odpowiedzialnej i darzonej zaufaniem marki. Dentinox cieszy się doskonałą opinią zarówno lekarzy jak i rodziców dzięki swojej kompleksowej ofercie dopasowanej do potrzeb małych pacjentów. Są to m.in. produkty do pielęgnacji zębów, ale także preparaty na ząbkowanie, bóle brzucha, przeziębienia i inne schorzenia. Niemieckie przedsiębiorstwo sumiennie unika stosowania syntetycznych polepszaczy, barwników i konserwantów w swoich produktach. Jest to zgodne z filozofią Dentinox, w myśl której wszystko co najlepsze pochodzi z natury. Dentinox jest marką o zasięgu międzynarodowym natomiast jego główna siedziba zlokalizowana jest w Berlinie. Przedsiębiorstwo od początku istnienia zachowuje swój rodzinny charakter wyróżniając się na tle wielkich koncernów farmaceutycznych.