Lista produktów producenta 3M

3M Company jest międzynarodową amerykańską korporacją działająca ponad 100 lat. Oferuje niezwykle szeroką gamę produktów zajmując się produkcją i dystrybucją wyrobów z różnych branż m.in. tekstylnej, tworzyw sztucznych, farmaceutycznych oraz urządzeń elektronicznych.

Aktywne filtry

3M - niezwykła historia gwarantem najwyższej jakości!

Początki 3M sięgają roku 1902 kiedy to piątka założycieli firmy postanowiła zacząć wydobywać korund - minerał wykorzystywany przy produkcji papieru ściernego. Niestety, okazało się że minerał jest marnej jakości i początkowy sukces okazał się porażką. Nie zniechęciło to jednak założycieli 3M i tak narodził się duch współpracy i innowacji który jest obecny do dziś. 3M oferuje na całym świecie ponad 60 tysięcy produktów z różnych branż i od wielu lat znajduje się na liście Fortune 500. Przez cały czas swojej działalności koncern opracował wiele pionierskich rozwiązań takich jak pierwszy wodoodporny papier ścierny. Technologia 3M zawędrowała nawet na księżyc - podeszwa butów używanych przez Neila Armstrong’a wykonana były z materiałów opracowanych przez firmę. Doświadczenie zdobyte przy produkcji tworzyw sztucznych przekłada się na najwyższą jakość dostępnych w naszej aptece produktów farmaceutycznych koncernu 3M. Viscoplast jest wiodącą marką wśród preparatów samoprzylepnych pierwszej pomocy, które wykorzystywane są w szpitalach oraz domach pacjentów. Przez wiele lat Viscoplast zdobył uznanie konsumentów oraz liczne nagrody branżowe. W ofercie apteki CUD znajdują się także okłady żelowe kojące ból i zmniejszające stan zapalny.
Aby sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom rynkowym 3M nieustannie prowadzi badania rozwojowe poprawiające jakość dostępnych produktów. Dla koncernu ważna jest również innowacja co potwierdza otwarcie w 2016 roku nowoczesnego laboratorium badawczego w głównej siedzibie firmy w Maplewood. Od 1991 roku 3M działa także w Polsce posiadając zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Janinowie i Skomielnej.