Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 420,00 zł

Marka

Marka

Lek

Lek

Problemy skórne

Problemy skórne dotyczą wielu osób. Nieestetycznie wyglądające, często swędzące lub łuszczące się zmiany mogą być przyczyną pogorszenia jakości życia i wycofania w kontaktach towarzyskich. Z tego względu warto sięgnąć po preparaty na problemy skórne.

Aktywne filtry

Foxill żel 1 mg/g 1 tub.a 30g

19,99 zł

Jakie są najczęstsze problemy skórne?

Obecnie problemy skórne to bardzo powszechne zjawisko. Zmiany mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak silne detergenty, alergie, nieodpowiednia pielęgnacja czy urazy mechaniczne. Wiele osób ma problemy z suchą lub naczynkową skórą, a także łupieżem i nadmiernym wypadaniem włosów. Przydatne mogą być wtedy prawidłowo dobrane dermokosmetyki. Używanie specjalnych kosmetyków wymagane jest także w przypadku łuszczycy czy trądziku. Osoby, które zmagają się z brodawkami i kurzajkami, grzybicą, wszawicą czy opryszczką mogą sięgnąć po specjalne środki lecznicze. W aptekach znajdują się także preparaty na problemy skórne, takie jak atopowe zapalenie skóry, oparzenia powierzchniowe i odparzenia, rany i podrażnienia czy nadmierna potliwość.

Dlaczego warto stosować preparaty na problemy skórne?

Niezależnie od rodzaju schorzenia warto stosować specjalne preparaty na problemy skórne. Pomagają one w zwalczaniu przykrych dolegliwości i mogą być idealnym uzupełnieniem terapii lekarskiej. Wśród nich znajdują się dermokosmetyki przeznaczone do konkretnych typów skóry, których skład opiera się na hipoalergicznych substancjach. Dzięki temu skutecznie działają i doskonale pielęgnują skórę. W każdej apteczce powinny znaleźć się maści na oparzenia i rany, gdyż tego typu przypadki zdarzają się często i są nieprzewidywalne. Stosowanie ich miejscowo zwalcza dolegliwości bólowe i gwarantuje dużo szybsze gojenie się. Wszystkie preparaty na problemy skórne znajdujące się w asortymencie apteki są w pełni bezpieczne i przebadane dermatologicznie.