Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Podpaski, tampony, wkładki

Artykuły takie jak podpaski, wkładki czy tampony powinny dawać poczucie swobody. Równie ważne jest zabezpieczenie przed ewentualnym przeciekaniem czy zabrudzeniem bielizny. Zapewniają to specjalistyczne produkty intymne, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie. Przeznaczone są one dla osób z problemem nietrzymania moczu oraz dla kobiet w okresie połogu. To gwarancja błyskawicznego pochłaniania wilgoci i ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami.

Aktywne filtry

Specjalistyczne produkty higieny intymnej powinny oferować poczucie komfortu, bezpieczeństwa oraz swobody. Dostępne w naszej aptece podpaski specjalistyczne, wkładki anatomiczne, tampony i wkładki urologiczne dostosowane są do potrzeb higienicznych kobiet dając im poczucie świeżości i suchości w codziennej pielęgnacji stref intymnych.

Zapomnisz, że masz je na sobie!

Podczas wyboru produktów wykorzystywanych w dbaniu o nasze strefy intymne warto kierować się rodzajem materiału z którego wykonane są podpaski czy też wkładki higieniczne. Dobrej jakości wyrób medyczny nie powinien powodować podrażnień oraz być neutralnym dla pH, które w okolicach pochwy ma charakter delikatnie kwasowy. Ważne także aby materiał był przepuszczalny dla powietrza, a brzegi wkładki nie miały ostrych krawędzi. Osoby mające problem z nietrzymaniem moczu oraz kobiety w trakcie połogu mogą zainteresować się produktami charakteryzującymi się wysokimi zdolnościami chłonnymi w celu zachowania suchości oraz zlikwidowania nieprzyjemnego zapachu. Niektóre produkty zawierają specjalne mikrogranulki wspomagające neutralizacje niemiłej woni. Wkładki specjalistyczne dostępne na obecnie na rynku posiadają wysokie zdolności absorpcyjne przy zachowaniu cienkich ścian co zwiększa komfort przy ich stosowaniu. Równie ważny jest kształt dostosowany do naturalnych krzywizn ciała. Wkłady anatomiczne różnią się profilem w zależności od tego czy są przeznaczone dla kobiet czy też dla mężczyzn.