Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Rany i podrażnienia

Rany i podrażnienia mogą być różnego pochodzenia – powstają w wyniku urazu, czynników drażniących lub otarć. Nasza apteka posiada w sprzedaży starannie wyselekcjonowane preparaty, przeznaczone do stosowania w celu odkażenia, zabezpieczenia i przyspieszenia gojenia się wszelkich uszkodzeń skóry.

Aktywne filtry

Foxill żel 1 mg/g 1 tub.a 30g

19,99 zł
Alanatan maść 30 g, UNIA

9,99 zł

Dlaczego warto używać produktów na podrażnienia i rany?

Różnego rodzaju podrażnienia i rany, powstałe w obrębie skóry, powodują wysoki dyskomfort, przeszkadzając w codziennym życiu. Tego typu uszkodzenia mogą pojawiać się już od pierwszych dni życia, poprzez negatywne oddziaływanie zawartości pieluszki, czy podrażnienia delikatnej skóry dzieci szorstkimi elementami ubranek. Starsze dzieci często ulegają otarciom lub zranieniom podczas codziennej aktywności. Również dorośli niejednokrotnie potrzebują wsparcia w trakcie gojenia uszkodzeń, spowodowanych nadmierną potliwością, zabiegami dermatologicznymi, przesuszeniem i nadwrażliwością skóry, czy urazami mechanicznymi. Zastosowanie odpowiednio dobranych kosmetyków pozwala na odkażenie zanieczyszczonej skóry, przyspieszenie jej gojenia oraz zabezpieczenie przed wpływem czynników zewnętrznych. Produkty, oferowane w naszej aptece, łagodzą i zmniejszają podrażnienia, wspomagają i przyspieszają proces regeneracji naskórka, nawilżają i natłuszczają skórę oraz zapobiegają możliwości ponownego uszkodzenia skóry.

Jakie preparaty są dedykowane na rany i podrażnienia?

W ofercie znajdą Państwo produkty, dostosowane do potrzeb i wymagań użytkownika. Proponujemy preparaty w formie sprayu, który odkazi skórę i zabezpieczy ją przed powstawaniem zakażeń. Kosmetyki w postaci zasypki doskonale sprawdzą się w przypadku nadmiernej potliwości, a także w zabezpieczaniu i osuszaniu fałd skórnych u dzieci i dorosłych. Różnorodne dostępne kremy wspomogą proces gojenia i regeneracji naskórka, zmniejszając i kojąc podrażnienia. Emulsje będą przydatne do codziennej pielęgnacji, zapobiegającej przesuszeniu i mikrouszkodzeniom wrażliwej skóry. Warto zdecydować się na sprawdzone, hipoalergiczne produkty, wśród których każdy dobierze odpowiedni kosmetyk dla siebie.