Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Medana Pharma

Medana Pharma to spółka wchodząca w skład Grupa Polpharma i jedocześnie lider w produkcji leków pediatrycznych, preparatów witaminowym i suplementów diety na rynku farmaceutycznym. Ogromne doświadczenie, dbałość o najwyższą jakość, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz ciągły rozwój sprawiają, że marka doceniana jest przez lekarzy i pacjentów na arenie międzynarodowej. Posiada doskonałe zorganizowany i wyposażony dział badań i rozwoju.

Aktywne filtry

Foxill żel 1 mg/g 1 tub.a 30g

19,99 zł

Doskonała jakość preparatów Medana Pharma

Historia Grupy Polpharma, do której należy większośc udziałów spółki Medana Pharma rozpoczęła się od powstania w 1935 roku Polskiej Fabryki Chemiczno-Farmaceutycznej w Starogardzie Gdańskim. Początkowo była to państwowa firma, jednak zaledwie 10 lat później na jej czele stanęło dwóch chemików - Zygmunt Gmaj i Jerzy Smuczyński. Przedsiębiorstwo bardzo szybko zaczęło swój rozwój wprowadzając na rynek nowe preparaty i wchodząc we współpracę z innymi spółkami. Rozwija się także Zakładowe Laboratorium Badawcze. Od 1989 roku połowa produktów zaczęła trafiać na eksport do 60 krajów na różnych kontynentach, a infrastruktura każdego roku się powiększać i zmieniać na nowocześniejszą. Od 2000 roku powstają przedstawicielstwa na Litwie, w Moskwie obsługujący Rosję i Republiki Azjatyckie byłego Związku Radzieckiego oraz na Ukrainie, a w późniejszych latach na Białorusi, w Kazachstanie, Azerbejdżanie i Uzbekistanie. Polpharma nawiązuje także współpracę z innymi dużymi firmami farmaceutycznymi, takimi jak rosyjski Akrihinem. W 2012 przedstawicielstwa otwierają się w Bułgarii i Czechach, a w kolejnym roku w Wietnamie.

Największym celem marki Medana Pharma S.A to dostarczanie najwyższej jakości produktów. Z tego względu działa zgodny z prawem System Zarządzania Jakością odpowiadający za utrzymanie poziomu skuteczności i bezpieczeństwa oraz ich ciągłe dopracowywanie. Spółka należy do jednych z bieżących producentów leków pediatrycznych, preparatów witaminowych i suplementów diety. Posiada certyfikat GMP czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania oraz HACCP, który stanowi potwierdzenie spełnienia najwyższych wymogów w zakresie produkcji suplementów diety. Firma ma ogromne możliwości produkcyjne, dzięki czemu doskonale odpowiada na zapotrzebowanie rynkowe. Zatrudnia wykwalifikowany i w pełni zorganizowany zespół specjalistów zajmujących się każdego dnia badaniami nad polepszeniem receptur, metod działania oraz ogólnego rozwoju przedsiębiorstwa. Medana Pharma to nie tylko charakteryzuje się doświadczoną i w pełni wyszkoloną kadrą oraz wysoką jakością usług, ale też nowoczesnym zakładem z dobrą infrastrukturą techniczną i laboratorium.