Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Seni

Seni to marka, która od lat aktywnie wspiera osoby zmagające się z problemem nietrzymania moczu, a także opiekunów osób chorych i niepełnosprawnych. To właśnie dla tych osób firma Sani dba o nieustanny rozwój proponowanych produktów. Majtki chłonne, podkłady, wkładki higieniczne i pieluchomajtki dla dorosłych nie tylko podnoszą komfort życia na co dzień, ale także zmniejszają ryzyko powstawania podrażnień skóry i groźnych odleżyn.

Aktywne filtry

Seni - najwyższa jakość produktu

Marka Seni od wielu lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości. Na tym jednak nie kończy się działalność marki. Firma Seni aktywnie angażuje się w szereg projektów, których celem jest przede wszystkim edukacja – zarówno profesjonalistów, jak i osób prywatnych, a także aktywizacja osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych. Produkty firmy Seni mogą być refundowane. Każda chora osoba ubezpieczona w NFZ ma prawo skorzystać z refundacji środków pomocniczych: pieluchomajtek, majtek chłonnych, pieluch anatomicznych, wkładów anatomicznych oraz podkładów.

Szeroka gama produktów dla osób z problemem nietrzymania moczu obejmuje m.in. podpaski na nietrzymanie moczu, wkładki urologiczne, pieluchomajtki dla mężczyzn i kobiet, jednorazowe majtki siatkowe, pieluchy dla dzieci i wiele innych. Każdy produkt marki Seni został zaprojektowany tak, by doskonale dopasowywał się do anatomicznych kształtów ciała i zapewniał komfort dzięki nowoczesnej technologii zatrzymywania wilgoci wewnątrz produktu. Produkty marki Seni charakteryzują się właściwościami dopasowanymi do potrzeb klienta i są skierowane tak dla osób dorosłych, jak i dzieci. Dziękie niezwykłym właściwościom i formule, na podstawie której są tworzone ułatwiają wykonywanie codziennych czynności osobom z problemem nietrzymania moczu oraz znacznie poprawiają ich komfort życiowy.