Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty marki Herbaya

Herbaya to linia nowoczesnych suplementów diety opartych o naturalne składniki. Obecnie rynek coraz bardziej ceni produkty stworzone przy użyciu substancji organicznych. Nowoczesne metody produkcyjne stosowane podczas wytwarzania produktów marki Herbaya pozwalają zachować lecznicze właściwości wykorzystywanych surowców naturalnego pochodzenia co gwarantuje ich wysoką skuteczność.

Herbaya - energia wprost ze źródła natury!

Linia suplementów Herbaya obejmuje szereg produktów wspierających zarówno całościowe funkcjonowanie organizmu jak i jego poszczególne organy. W jej ramach dostępne są m.in. środki na zdrową wątrobę, prawidłowe trawienie, zwiększające libido oraz pozwalające utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu w surowicy krwi. Wyróżnikiem produktów marki Herbaya jest obecność wyciągów roślinnych pozyskiwanych metodą ekstrakcji. Ten proces przeprowadza się w celu zachowania pierwotnych właściwości chemicznych substancji. Polega on na połączeniu się rozpuszczalnika ze związkiem będącym bazą gotowego ekstraktu. Ekstrakty pozyskiwane są z całych roślin, lub ich części i cechują się wysoką zawartością substancji aktywnych, które są łatwiej przyswajane przez organizm niż sproszkowane rośliny zawierające komórki roślinne posiadające ścianę. Dzieje się tak ponieważ ściany komórek roślinnych zbudowane są z włókien niemożliwych do strawienia przez człowieka. Odpowiednio szczegółowa selekcja zbiorów gwarantuje, że do tworzenia produktów marki Herbaya są używane tylko rośliny najwyższej jakości zbierane podczas określonej pory roku. Za proces produkcyjny odpowiedzialna jest uznana firma Herbapol Lublin od kilkudziesięciu lat specjalizująca się w wyrobach ziołowych. Kapsułki produktów Herbaya nie zawierają żelatyny zwierzęcej, laktozy oraz glutenu, a jako ich wypełnienie stosuje się pochodną wielocukru celulozy - hypromelozę. Dzięki temu preparaty Herbaya są przyjazne zarówno dla wegan jak i wegetarian.

Filtry

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Producent

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...