Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Polpharma

Polpharma jest jednym z największych na  polskim rynku producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Firma aktywnie działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 80 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1935, jako Fabryka Chemiczno-Farmaceutyczna Polpharma.Firma wytwarza leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym.

Aktywne filtry

Pyralgina, 500mg, 20 tabletek

20,99 zł

Polpharma- firma ciesząca się zaufaniem klientów

Polpharma to firma, która wytwarza leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Ma wiodący udział w kluczowych obszarach terapeutycznych w Polsce. Specjalizuje się w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfela produktowego stanowią leki dostępne bez recepty (OTC). W jej ofercie znajdują się również suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki oraz fitofarmaceutyki. Rozwija się w obszarze leków biologicznych,  które są przyszłością współczesnej farmakoterapii zwłaszcza w leczeniu chorób takich jak nowotwory czy schorzenia o podłożu immunologicznym. Jest także największym polskim producentem substancji farmaceutycznych, które z powodzeniem konkurują na wysoko rozwiniętych rynkach Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.

Firma dostarcza najwyższej jakości leki i rzetelną wiedzę medyczną, a do tego posiada własną fundację i angażuje się w działania pomocowe. Od roku 2000 Polpharma jest sponsorem klubu koszykarskiego Polpharma Starogard Gdański. Jest też organizatorem imprez sportowych, np. "Polpharma Streetball Jam by DML. Jest w czołówce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w rankingach Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Polpharma bierze czynny udział we wspieraniu rozwoju nauki i edukacji oraz profilaktyki prozdrowotnej. Polpharma ma w swojej gamie szeroki wybór produktów, takich jak żywność specjalnego przeznaczenia medycznego:

  • Na receptę,

  • Bez recepty,

  • Suplementy diety,

  • Dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego,

  • Wyroby medyczne,

  • Kosmetyki,

  • Produkty API,

  • R&D Pipeline.