Lista produktów producenta Solinea

Solinea to polska firma farmaceutyczna, która na rynku działa od 2005 roku. Posiadają doświadczenie i ogromną wiedzę, którą stale wykorzystują, aby ułatwiać swoim klientom życie, poprawiać jego jakość oraz dbać o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie i piękny wygląd. Firma ma swoją siedzibę Elizówce k. Lublina i należy do grona najszybciej rozwijających się firm na terenie województwa lubelskiego z branży farmaceutycznej. Ich oferta jest bardzo szeroka, a sprzedawane pod tą marką produkty są niezwykle wysokiej jakości i zawsze dopracowane w każdym calu, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania oraz wysoką skuteczność.

Aktywne filtry

Nowoczesne rozwiązania, szeroka oferta

Firma Solinea od lat dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić rosnące potrzeby swoich klientów oraz dostosowywać się do zmieniającego się rynku farmaceutycznego. Wykorzystują nowoczesne technologie produkcji, inwestują w dział badań i rozwoju oraz podejmują współpracę z rozmaitymi specjalistami i instytucjami z kraju i z zagranicy. W swojej ofercie posiadają produkty sprzedawane pod wieloma różnymi markami, które są rozpoznawalne i cieszą się ogromnym zaufaniem ze strony pacjentów. Również farmaceuci i lekarze doceniają dopracowany skład produktów firmy Solinea i polecają je swoim podopiecznym, mając absolutną pewność, że pomogą im one wrócić do pełni zdrowia oraz poprawić swoje samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Solinea oferuje szeroką gamę różnorodnych preparatów farmaceutycznych. W ich ofercie dostępne są zarówno leki wydawane na receptę, jak i preparaty OTC. Poza produktami leczniczymi oferują również środki terapeutyczne stosowane w różnych schorzeniach, a także specjalne wyroby spożywcze. Przeznaczone są one dla osób, które wymagają odpowiedniej diety ze względu na przewlekłe choroby, przyjmowane leki, wykonane zabiegi i operacje lub podeszły wiek. Składniki, które zostały wykorzystane do wytworzenia ich pokarmów medycznych, mają bardzo wysoką jakość i dostarczają wszystkich niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów. Solinea oferuje swoim klientom również bardzo szeroki wybór wysokiej jakości kosmetyków, które wskazane są do stosowania przy różnych problemach skórnych natury dermatologicznej lub spowodowanych alergiami. Szeroki asortyment produktów kosmetycznych sprawia, że z łatwością można dobrać odpowiedni produkt do danego typu skóry.