Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 57,00 zł

CICABIO

Bioderma od 1970 roku wykorzystuje w swoich produktach najnowsze technologie poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu biologii w procesie tworzenia produktów. To oryginalne podejście naukowe opiera się przede wszystkim na wiedzy na temat skóry i jej mechanizmów biologicznych.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Opierając się na tej idei Bioderma tworzy dermokosmetyki, które dzięki swoim unikalnym właściwościom zaspokajają potrzeby każdego typu skóry. Firma prowadzi liczne badania, mające na celu zgłębienie tajemnic zdrowej skóry, jak również czynników zaburzających jej równowagę.

Bioderma dla każdego

Skóra przemawia specyficznym językiem, a my staramy się go zrozumieć. Język ten zmienia się i ulega wpływom, na przykład na skutek działania czynników zewnętrznych. Choroby, przebyte kuracje czy zmiany związane z wiekiem mogą zaburzać jej równowagę i prowadzić do nieprawidłowości. Bioderma dąży do pobudzenia naturalnych mechanizmów skóry i przywrócenia jej funkcji ochronnych. Wszystkie produkty Bioderma, zgodnie z filozofią “biologia wsparciem dla dermatologii”, naśladują naturalne mechanizmy zachodzące w skórze pod względem substancji i działania. Tworząc je, Bioderma sięga po najczystsze składniki aktywne, które w naturalny sposób są obecne w skórze oraz usuwają przyczyny, a nie tylko objawy dysfunkcji skóry.
Bioderma od zawsze dąży do połączenia idealnej skuteczności produktów z ich tolerancją – bez względu na problem czy typ skóry. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oferowanych preparatów, Bioderma tworzy je z zastosowaniem ograniczonej liczby substancji aktywnych w optymalnych proporcjach. Wyprzedzając zalecenia organów ochrony zdrowia, Bioderma unika produktów, w stosunku do których istnieją wątpliwości w sferze skuteczności oraz jakości. Podejście to znalazło odzwierciedlenie w Karcie rozwoju produktów – zbiorze naukowo uzasadnionych zobowiązań Biodermy, które mają zastosowanie do wszystkich jej produktów. To właśnie dzięki tej bezkompromisowej postawie produkty Biodermy skutecznie obniżają reaktywność skóry i zwiększają jej tolerancję na czynniki zewnętrzne