Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Lista produktów producenta SEQUOIA

Produkty przedsiębiorstwa Sequoia powstają wraz z przeświadczeniem, że nauka to klucz do długiego, zdrowego i komfortowego życia. Podczas swojej przeszło 10 letniej działalności firma zbudowała swoją pozycję zaufanego i cenionego producenta na polskim rynku. Jednocześnie Sequoia nieustannie rozszerza granice swojej działalności starając się nadążać za nowościami oraz kreować własne trendy. Produkty firmy dostępne są także w ofercie Apteki CUD.

Aktywne filtry

Sequoia - skuteczność poparta wiedzą i doświadczeniem

Sequoia Pharmaceuticals Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo farmaceutyczne z siedzibą w Warszawie. Przez ponad 10 lat obecności na polskim rynku firma opiera swoją działalność na trzech podstawowych założeniach - zdobywaniu doświadczenia, nieustannym rozwoju oraz udoskonalaniu swoich produktów. Dzięki temu Sequoia jest dziś jedną z kilkunastu istotnych, cenionych i liczących się spółek w naszym kraju. Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa możliwe jest dzięki pasji oraz zaangażowaniu jej pracowników, a w skład tego zespołu wchodzi wielu specjalistów różnych dziedzin. To właśnie szacunek do człowieka jest motorem napędowym poprawiającym morale firmy oraz dającym zastrzyk energii w codziennej monotonii. 

Produkty dostępne w ofercie Sequoia charakteryzują się szerokim zastosowaniem będąc obecnymi w wielu najważniejszych branżach terapeutycznych. Niezależnie od tego ich wyróżnikiem jest bezkompromisowe podejście do jakości. Badania naukowe oraz testy kliniczne przeprowadzane w procesie produkcji umożliwiają odpowiednią standaryzację oraz sprawdzenie długotrwałych efektów terapii. Mimo tak precyzyjnego podejścia leki i wyroby Sequoia oferowane są w przystępnych cenach, które doceniają zarówno lekarze jak i pacjenci. Spółka Sequoia Pharmaceuticals prowadząc działalność nie zapomina o nieustannym rozwoju. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo farmaceutyczne producent stawia na bliski kontakt ze specjalistami oraz użytkownikami swoich produktów. Pozwala to dostosować ofertę do nieustannie zmieniających się potrzeb oraz trendów na rynku. Sequoia wierzy, że tylko rozwijając swoje najlepsze produkty można bez kompleksów rywalizować z największymi graczami na rynku.