Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Xenico Pharma

Bogate doświadczenie, która firma Xenico Pharma zdobyła na przestrzeni kilkunastu lat swojej działalności pozwoliło jej lepiej zrozumieć potrzeby i wymagania pacjentów oraz specjalistów. Dzięki temu przedsiębiorstwo może cieszyć się renomą oraz zaufaniem na wymagającym rynku farmaceutycznym. Wrocławski producent pozostaje również jednym z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w Polsce.

Aktywne filtry

Xenico Pharma - doświadczenie i profesjonalizm w zdrowiu

Xenico Pharma to firma, która funkcjonuje od 2011 roku. Producent zlokalizowany jest na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego, a zakres jego działalności obejmuje rozwój oraz dystrybucję nowoczesnych produktów farmaceutycznych. Wartości Xenico Pharma realizowane są przez sztab wykwalifikowanych i pełnych zaangażowania pracowników wrocławskiego przedsiębiorstwa, a poszczególne zadania rozdzielone są w obrębie odpowiednich działów. Xenico Pharma jest spółką, która szczególną uwagą otacza także relacje międzyludzkie. Dlatego też producent zatrudnia grupę przedstawicieli handlowych oraz doradców. 

Rozwój oraz optymalizacja produkcji pozwalają realizować główną misję firmy - zapewnienie pacjentom poprawy jakości oraz komfortu codziennego życia. By realizować swoje cele Xenico Pharma od wielu lat współpracuje nie tylko ze specjalistami z dziedziny medycyny i zdrowia, ale również ze środowiskami akademickimi wymieniając wiedzę oraz doświadczenia zebrane na przestrzeni kilkunastu lat działalności. Portfolio produktów wrocławskiego przedsiębiorstwa wzbogacane jest tak, aby zaspokoić indywidualne potrzeby pacjentów na stale zmieniającym się rynku. W ofercie znajdują się m.in. suplementy czy preparaty witaminowe pod różnymi postaciami. Xenico Pharma wychodzi także na przeciw swoim kontrahentom - spółka jest regularnym uczestnikiem najbardziej popularnych targów branżowych budując swoją pozycję oraz wzmacniając relacje biznesowe. Firma z siedzibą we Wrocławiu jest także członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.