Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta POLMIL

Przedsiębiorstwo farmaceutyczne Polmil posiada ponad 30 letnie doświadczenie na rodzimym rynku. Obecnie firma jest jednym z najbardziej znaczących importerów i dystrybutorów wyrobów medycznych w Polsce, a z produktów Polmil korzysta szerokie grono odbiorców. Pozycja ta została osiągnięta dzięki wartościom przyświecającym spółce oraz nieustannemu naciskowi na rozwój. 

Aktywne filtry

Polmil - sprawdzone wyroby medyczne dla Twoich potrzeb

Początki historii firmy Polmil sięgają 1989 roku. Polskie producent od początku specjalizował się w wyrobach medycznych wspomagających codzienną terapię oraz rehabilitację. Polmil to nowoczesna firma, a jej stabilna pozycja i uznanie konsumentów została osiągnięta dzięki skutecznej i konsekwentnej polityce marketingowej, dostępności, korzystnym cenom oraz najwyższej jakości oferowanych wyrobów. Przedsiębiorstwo prowadzi również działalność logistyczną, którą umożliwia rozległa powierzchnia magazynowa. Z usług i produktów Polmil korzystają nie tylko prywatni klienci, ale również placówki zdrowia publicznego jak przychodnie, szpitale czy prywatne gabinety. Baza tego typu miejsc, z którymi kooperuje Polmil liczy obecnie około 5000 unikalnych odbiorców w naszym kraju. 

Na sukces Polmil składa się także zróżnicowana oferta nowoczesnych wyrobów medycznych - producent może poszczycić się blisko 1500 różnymi produktami, które spełniają indywidualne wymagania pacjentów. Wyroby medyczne Polmil obejmują różne branże terapeutyczne jak stomatologia, dezynfekcja, odzież jednorazowa, ratownictwo medyczne oraz ginekologia. Ich produkcja oparta jest o normy obowiązujące na terenie Unii Europejskie co jest poświadczeniem ich jakości oraz wysokiego stopnia bezpieczeństwa - zapewnienie tych dwóch stałych jest bowiem głównym celem działalności polskiego producenta. Polmil to firma, która nieustannie dąży do rozwoju i samodoskonalenia. Spółka bardzo sprawnie radzi sobie z przyznawanymi środkami z Funduszu na Rozwój Innowacyjnej Gospodarki w ramach członkostwa w UE. Stała modernizacja asortymentu oraz umiejętność dynamicznego reagowania na zmiany świadczy o sile i stabilności firmy Polmil.