Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Bebiko

Marka Bebiko posiada w swojej ofercie specjalistyczne mleko modyfikowane dla dzieci i niemowląt. Mają w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie i oferują produkty dopasowane do pociech o różnych potrzebach. Ich oferta jest niezwykle szeroka i znaleźć można w niej różne rodzaje mleka, w tym produkty przystosowane dla dzieci cierpiących na różnego rodzaju problemy żołądkowe. Dzięki temu rodzice mogą bez problemu dobrać odpowiednie mleko dla swoich dzieci, które zapewni im zdrowy rozwój oraz załagodzi podrażnienia i problemy gastryczne, na które cierpią z powodu choroby lub innych przyczyn.

Aktywne filtry

Specjalistyczne produkty dla dzieci i niemowląt

Produkty firmy Bebiko cieszą się ogromną popularnością. Rodzice znają tę markę od lat i wiedzą, że mogą na nich polegać. Dlatego obdarzają ją zaufaniem i bardzo często sięgają po ich produkty. Dzięki temu Bebiko może pochwalić się bardzo dużym udziałem w rynku mleka modyfikowanego. Oferowane przez nich produkty mają dopracowany skład, który wyróżnia się na tle konkurencji między innymi ze względu na bardzo starannie dobrane minerały, witaminy i inne składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka, a także dla wzmocnienia jego odporności oraz odpowiedniego zadbania o jego zdrowy brzuszek.

Bebiko to marka posiadająca w swojej ofercie szeroką gamę mleka dopasowanego do różnych potrzeb dzieci i niemowląt. Wśród preparatów sprzedawanych pod ich logo dostępne jest mleko modyfikowane dla niemowląt, które nie mogą być karmione mlekiem matki z przyczyn zdrowotnych lub z powodu innych problemów. Ma ono starannie dobrany skład, dzięki któremu dziecko może rozwijać się prawidłowo mimo pozbawienia go najbardziej wartościowego pokarmu, jakim jest mleko matki. Dostępne jest w ich ofercie również mleko następne dla starszych dzieci, a także mleko modyfikowane ze specjalną formułą Nutriflor PRO+, która została stworzona z myślą o dzieciach w różnym wieku, z problemami trawiennymi i o bardzo delikatnych brzuszkach. Wszystkie ich produkty są bardzo bezpieczne dla maluszków oraz dostarczają im niezbędnych do rozwoju składników odżywczych, minerałów i witamin.