Lista produktów producenta Aflofarm

Aflofarm to prężnie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna, która obecnie jest liderem w kategorii produktów dostępnych bez recepty. Jej największymi zaletami są standardy jakości na najwyższym poziomie, nowocześnie wyposażone centrum badawcze oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii. Dzięki temu powstają innowacyjne i w pełni bezpieczne preparaty oraz suplementy diety, który mają doskonały wpływ na zdrowie.

Aktywne filtry

Postaw na zdrowie z innowacyjnymi preparatami Aflofarm!

Firma Aflofarm została założona w 1989 roku w Pabianicach przez Andrzeja Furmana z żoną i działała początkowo pod nazwą Aflopa. Przedsiębiorstwo od początku bardzo szybko się rozwijało dążąc do zajęcia pozycji lidera. Pierwsze Laboratorium Galenowo wraz z produkcją leków i środków farmaceutycznych powstało w 1991 roku. Początkowo odbywało się to w wynajętych pomieszczeniach w Ksawerowie, jednak zyski ze sprzedanych leków pozwoliły na uruchomienie zaledwie 2 lata później Zakładu Produkcji Leków w Rzgowie. W późniejszym czasie powstała kolejna fabryka w Pabianicach, do sprzedaży trafiały nowe preperaty, w tym także dermokosmetyki. Dbałość o korzyści klienta oraz szczegółowa analiza rynkowa sprawiła, że Aflofarm stał się liderem na rynku OTC. Obecnie jego produkty dostępne są w 30 różnych krajach na całym świecie. Dodatkowo w 2017 roku powstała Fundacja Aflofarm zajmująca się promowaniem profilaktyki zdrowotnej i aktywnego stylu życia oraz popularyzowanie wiedzy w tym zakresie. Celem jest również ochrona środowiska, a także promocja sportu i oświaty.

Największą wartością dla firmy Aflofarm jest ochrona zdrowia. Z tego względu każdego dnia wykwalifikowana kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby tworzyć innowacyjne, a przy tym najwyższej jakości środki farmaceutyczne i suplementy diety. Nie kończy się jednak na produkcji leków! Aflofarm ściśle współpracuje ze środowiskiem naukowym i wspiera różnorodne projekty badawczo-rozwojowe w obszarze medycyny. Dzięki temu przyczynia się do wynajdywania nowoczesnych rozwiązań, które przyczyniają się do poprawienia zdrowia ludzi na całym świecie. Na jakość leków wpływa doskonale wyposażone laboratorium mikrobiologiczne oraz odpowiednie warunki środowiska. Każdy produkt dodatkowo objęty jest gwarancją bezpieczeństwa potwierdzoną przez otrzymywane każdego roku certyfikaty w międzynarodowych standardach. Ponadto przedsiębiorstwo nie pozostaje obojętne na środowisko naturalne i stale kontroluje oddziaływanie produkcji na otoczenie dbając o zminimalizowanie negatywnego wpływu.