Lista produktów producenta Polski Lek

Polski Lek S.A. to przedsiębiorstwo obecnie na rynku farmaceutycznych od wielu lat. Zajmuje się produkcją innowacyjnych suplementów diety, które pomagają w utrzymaniu zdrowia i kondycji. Obecnie należy do grupy Maspex, która zalicza się największych firm spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Szeroki asortyment tworzony jest z uwzględnieniem najwyższej jakości surowców i składników, co potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody oraz duże zaufanie wśród konsumentów.

Aktywne filtry

Climeston tabl. 30 tabl.

34,99 zł

Polski Lek - zaufaj ogromnej sile natury!

Firma Polski Lek powstała w 2000 roku wraz z pojawieniem się ich pierwszych produktów na rynku farmaceutycznych. Jako pierwsza firma rozpoczęła dystrybucję znanej węgierskiej marki Plusssz w Polsce. Od 2003 współpracuje z grupą Maspex - ważnego producenta żywności w Europie Środkowo-Wschodniej. W późniejszym czasie Polski Lek odkupił markę Plusssz i wprowadził innowacyjne rozwiązania w preparatach, co zapewniło firmie sukces na arenie międzynarodowej. Jednym z nich było stworzenie pierwszych na rynku tabletek dwuwarstwowych oraz zawierających wyłącznie naturalne barwniki. Obecnie Plusssz obejmuje różnorodne zestawy witamin i minerałów, które cieszą się popularnością w różnych krajach Europy. Działania spółki Polski Lek opierają się na najwyższych światowych standardach wytwarzania i zarządzania jakością. Dzięki temu do produkcji suplementów diety wykorzystywane są pozyskane z zaufanych źródeł wysokiej klasy surowce, które gwarantują pełne bezpieczeństwo konsumentów oraz skutecznie działanie.

Polski Lek S.A. to przedsiębiorstwo, które dynamicznie się rozwija i konsekwentnie dąży do głównego celu - dostarczania swoim pacjentom najwyższej jakości, skutecznych preparatów pomagających w utrzymaniu zdrowia. Wykorzystuje przy tym swoje bogate doświadczenie, nowoczesne technologie wytwarzania i bogate zaplecze badawcze. W asortymencie można znaleźć szeroką gamę produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Firma stale odpowiada na zmieniające się oczekiwania klientów, co sprawia, że należy do jednego z najchętniej wybieranych producentów suplementów diety. Tworzy innowacyjne produkty opracowane zgodnie z najnowszymi badaniami światowymi w dziedzinie farmaceutyki. Każdy klient zarówno biznesowy, jak i indywidualny ma dostęp do rzetelnych informacji dotyczących dostępnych preparatów i składników w nich zawartych. O sukcesie firmy decyduje stale edukowana, wykwalifikowana kadra pracownicza. Pracownicy mają dostęp do zaawansowanych technologicznie narzędzi pracy, co sprzyja rozwojowi przedsiębiorstwa.