Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Lista produktów producenta Polski Lek

Polski Lek S.A. to przedsiębiorstwo obecnie na rynku farmaceutycznych od wielu lat. Zajmuje się produkcją innowacyjnych suplementów diety, które pomagają w utrzymaniu zdrowia i kondycji. Obecnie należy do grupy Maspex, która zalicza się największych firm spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Szeroki asortyment tworzony jest z uwzględnieniem najwyższej jakości surowców i składników, co potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody oraz duże zaufanie wśród konsumentów.

Aktywne filtry

Polski Lek - zaufaj ogromnej sile natury!

Firma Polski Lek powstała w 2000 roku wraz z pojawieniem się ich pierwszych produktów na rynku farmaceutycznych. Jako pierwsza firma rozpoczęła dystrybucję znanej węgierskiej marki Plusssz w Polsce. Od 2003 współpracuje z grupą Maspex - ważnego producenta żywności w Europie Środkowo-Wschodniej. W późniejszym czasie Polski Lek odkupił markę Plusssz i wprowadził innowacyjne rozwiązania w preparatach, co zapewniło firmie sukces na arenie międzynarodowej. Jednym z nich było stworzenie pierwszych na rynku tabletek dwuwarstwowych oraz zawierających wyłącznie naturalne barwniki. Obecnie Plusssz obejmuje różnorodne zestawy witamin i minerałów, które cieszą się popularnością w różnych krajach Europy. Działania spółki Polski Lek opierają się na najwyższych światowych standardach wytwarzania i zarządzania jakością. Dzięki temu do produkcji suplementów diety wykorzystywane są pozyskane z zaufanych źródeł wysokiej klasy surowce, które gwarantują pełne bezpieczeństwo konsumentów oraz skutecznie działanie.

Polski Lek S.A. to przedsiębiorstwo, które dynamicznie się rozwija i konsekwentnie dąży do głównego celu - dostarczania swoim pacjentom najwyższej jakości, skutecznych preparatów pomagających w utrzymaniu zdrowia. Wykorzystuje przy tym swoje bogate doświadczenie, nowoczesne technologie wytwarzania i bogate zaplecze badawcze. W asortymencie można znaleźć szeroką gamę produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Firma stale odpowiada na zmieniające się oczekiwania klientów, co sprawia, że należy do jednego z najchętniej wybieranych producentów suplementów diety. Tworzy innowacyjne produkty opracowane zgodnie z najnowszymi badaniami światowymi w dziedzinie farmaceutyki. Każdy klient zarówno biznesowy, jak i indywidualny ma dostęp do rzetelnych informacji dotyczących dostępnych preparatów i składników w nich zawartych. O sukcesie firmy decyduje stale edukowana, wykwalifikowana kadra pracownicza. Pracownicy mają dostęp do zaawansowanych technologicznie narzędzi pracy, co sprzyja rozwojowi przedsiębiorstwa.