Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Avent

Avent Philips jest to marka, która pochodzi z Wielkiej Brytanii. Produkuje urządzenia, które mają wspomóc dbanie o rozwój niemowląt i dzieci. Dzięki niej mamy otrzymują gwarancję najlepszego produktu na rynku dostępnego dla noworodków i dzieci. Sztab specjalistów opracowuje najlepsze rozwiązania, dba i dogląda z pieczołowitością swoich urządzeń przeznaczonych dla najmłodszych.

Aktywne filtry

Avent pomaga w pierwszym okresie życia!

Avent Philips to marka powstała w Wielkiej Brytanii, wchodzi w skład koncernu Philips Group. Projektuje i produkuje zaawansowane technicznie urządzenia, które wspomagają opiekę i pielęgnację dzieci oraz niemowląt. Jest to marka polecana głównie przez położne i mamy. Proponuje m.in. elektroniczne nianie, jak również potrzebne do karmienia akcesoria, takie jak: ergonomiczne laktatory, smoczki, butelki, sztućce dziecięce, sterylizatory oraz podgrzewacze do butelek. Ceniona i uznana firma Avent w Polsce i wielu innych krajach na całym świecie, odznacza się solidnością i dbałością o szczegóły, kiedy wytwarza swoje artykuły. Firma Philips Avent już od 1984 roku produkuje i projektuje urządzenia, które są inspirowane naturą. Są one tworzone w oparciu o dokładne badania i testy kliniczne. Produkty są łatwe w użyciu a ich budowa umożliwia szybkie i dokładne czyszczenie. Montaż tych akcesoriów jest bardzo prosty.  

Butelki tej firmy dają elastyczność w porach posiłków i powodują łatwe łączenie z karmieniem piersią. Ich ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort i powoduje, że nawet dzieci mogą łatwo chwycić butelkę rączkami i przenieść ją w dowolnym kierunku. Zestawy butelek dla noworodków występują z zaawansowanym systemem antykolkowym, wtedy podwójny zawór zmniejsza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki odprowadzając powietrze do butelki zamiast do brzuszka dziecka. Laktatory i produkty do pielęgnacji  sprawiają, iż komfort dla mamy jest większy oraz co najważniejsze zwiększa się także ilość mleka dla dziecka. Laktatory charakteryzują się wyjątkową konstrukcją, która powoduje, że pokarm przechodzi bezpośrednio do butelki lub pojemnika, nawet wtedy jeśli siedzisz prosto. Jest to bardzo wygodna pozycja, która powoduje wytchnienie dla mamy w czasie używania laktatora. Smoczki ułatwiają łączenie karmienia piersią i butelką, a dziecko polubi bardziej wygodny sposób karmienia. Występują w wersji ortodontycznej i symetrycznej, dbają o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka.