Lista produktów producenta Ziaja

Obecność marki Ziaja na rynku niedawno przekroczyła granicę 30 lat. Przez ten czas produkty Ziaja zdobyły sobie serca szerokiego grona konsumentów, którzy korzystają z nich na co dzień. Polski producent z siedzibą w Gdańsku znany jest z nowoczesnych i skutecznych kosmetyków opartych o sprawdzone surowce, badania laboratoryjne oraz wiedzę kliniczną. 

Aktywne filtry

Ziaja - polska firma z tradycjami!

Firma farmaceutyczna Ziaja została powołana do istnienia w 1989 roku przez Aleksandrę i Zenona Ziaja. Przedsiębiorstwo od samego początku działalności specjalizuje się w produkcji i dystrybucji farmaceutyków oraz nowoczesnych kosmetyków. Jednocześnie jako jedna z niewielu firm na rynku może poszczycić się w 100 % polskim kapitałem. Pierwszym produktem Ziaja był doceniany naturalny krem oliwkowy, który znajduje się w ofercie producenta do dziś. Obecna gama wyrobów marki jest dużo szersza i obejmuje około 1000 różnych preparatów dostosowanych do stale zmieniających się indywidualnych potrzeb konsumentów. Produkty Ziaja są przyjazne nie tylko dla skóry, ale również ekologiczne. Polskie przedsiębiorstwo nie prowadzi również badań laboratoryjnych na zwierzętach. Produkcja kosmetyków oraz preparatów farmaceutycznych firmy Ziaja odbywa się zgodnie z normami GMP.

Dynamiczny rozwój marki Ziaja

Struktura firmy Ziaja obejmuje ponad pół tysiąca osób zatrudnionych w oddziale centralnym, natomiast za procesy dystrybucyjne odpowiada sieć 14 filii Ziaja obecnych na terenie całej Polski. Łącznie kadra producenta liczy sobie kilka tysięcy osób. Nacisk na innowację oraz zaangażowanie specjalistów zatrudnionych w firmie sprawia, iż Ziaja jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w branży. Obecność na platformach społecznościowych jak Facebook oraz Instagram pozwala łatwo nawiązać kontakt z odbiorcami. Po ugruntowaniu pozycji na rynku Polskim Ziaja rozpoczęła ekspansję również poza granicami naszego kraju, a jej produkty dostępne są m.in. w Austrii, Czechach, Danii, Finlandii, Szwecji czy na Ukrainie. 

Produkty dostosowane do Twoich potrzeb

Linia kosmetyków oferowanych przez firmę Ziaja obejmuje preparaty stosowane do pielęgnacji poszczególnych części ciała oraz włosy w ramach linii ZiajaPro, ZiajaMed oraz Ziaja. W trosce o środowisko marka wprowadziła również produkty wegańskie. Oprócz tego portfolio produktów producenta obejmuje także kremy i maści lecznicze zarówno dostępne na receptę jak i bez, wyroby medyczne oraz surowce farmaceutyczne. Cała produkcja Ziaja odbywa się w nowoczesnych zakładach przedsiębiorstwa. Bogate zaplecze logistyczno-technologiczne marki obejmuje także laboratoria rozwojowe, fizykochemiczne, mikrobiologiczne oraz specjalny oddział kontroli jakości. Dzięki temu Ziaja od ponad 30 lat może dostarczać produkty zarówno bezpieczne jak i skuteczne.