Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta SYNOPTIS PHARMA

Synoptis Pharma należy do grupy polskich przedsiębiorstw działających w branży farmaceutycznej od wielu lat. Producent specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji leków dostępnych bez recepty (otc), suplementów diety oraz dermokosmetyków. Jednocześnie Synoptis Pharma wchodzi w skład Grupy Farmaceutycznej Neuca uważnie wsłuchując się tym samym w opinie oraz oczekiwania lekarzy oraz farmaceutów.

Aktywne filtry

Synoptis Pharma - droga do zdrowia przez doświadczenie

Synoptis Pharma jest przedsiębiorstwem o nowoczesnym profilu działalności. Oznacza to, że strategia nieustannego rozwoju oraz modernizacji jest wpisana w jego DNA. Przynależność do grupy Neuca daje możliwości korzystania z bogatego doświadczenia oraz zorganizowanego zaplecza techniczno-logistycznego. Producent z siedzibą w Warszawie jest jednym z najbardziej liczących się graczy na polskim rynku farmaceutycznym. Potwierdzeniem tego są liczby - firma Synoptis Pharma w 2019 roku sprzedała ponad 39 milionów opakowań produktów uzyskując tym samym przychód w wysokości 171 milionów złotych. 

Ugruntowaną pozycję na rynku polskiego przedsiębiorstwa potwierdza nie tylko szeroki asortyment (515 różnych leków, suplementów oraz kosmetyków, które docierają do 83 % z wszystkich aptek i punktów aptecznych w naszym kraju), ale także nowoczesna fabryka Synoptis Industrial, która działa zgodnie z rygorystycznymi międzynarodowymi normami produkcji. Bezpieczeństwo Produktów Synoptis Pharma zapewnione jest dzięki wdrożonemu systemowi kontroli jakości, który obejmuje cały proces produkcyjny - począwszy od syntezy surowców aż po raporty serii. Połączenie wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowania specjalistów zatrudnionych w Synoptis Pharma pozwala oferować produkty dopasowane do zmieniających się potrzeb pacjentów. Unikalnym dla tego producenta jest także program Synoptis Plus, mający na celu wsparcie działalności niezależnych farmaceutów poprzez edukację, udział w odsprzedaży, a także pracę nad poprawą jakości relacji z pacjentami.