Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta TZMO SA

Firma TZMO jest wiodącym globalnym producentem i dostawcą produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych na rynek światowy. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami produkcji, dzięki czemu dostarcza produkty najwyższej jakości. Firma TZMO dostarcza swoim Klientom produkty najwyższej jakości, dzięki którym żyje się im łatwiej, wygodniej i bezpieczniej. Odpowiada nie tylko na ich aktualne potrzeby, ale także przewiduje czego będą potrzebowali w przyszłości i stara się zapewnić im to już dziś.

Aktywne filtry

TZMO SA- innowacyjność, odpowiedzialność i doświadczenie

Firma TZMO SA planując globalną ekspansję, pamięta o innowacyjnym zaspokajaniu potrzeb swoich Klientów. Dlatego produkty TZMO S.A. powstają w oparciu o najnowocześniejsze technologie na świecie i mają najwyższą jakość, niezależnie od tego w jakim kraju są dostępne. Firma łączy działalność biznesową z zaangażowaniem społecznym. Organizuje i wspiera przedsięwzięcia edukacyjne, promując zdrowie, wzbudzając empatię wobec osób wymagających wsparcia społecznego: przewlekle chorych, niepełnosprawnych i dzieci. Aktywnie uczestniczy w procesie wypracowywania i upowszechniania w Europie najlepszych standardów w obszarze ochrony zdrowia i pomocy społecznej.

Połączenie doświadczenia i wiedzy praktycznej wieloletnich pracowników oraz kreatywności i umiejętności młodszej kadry pozwala na tworzenie optymalnej oferty. Znając i rozumiejąc swoich Klientów firma TZMO SA oferuje najlepsze rozwiązania. Wyroby marki TZMO SA - Bella, Happy, Matopat, Seni, dr Max, Eva natura, Eva sun i Kanion firma sprzedaje na ponad 80 rynkach: w Unii Europejskiej, w Europie Środkowej i Wschodniej, w Afryce i na Dalekim Wschodzie. Firma TZMO SA jest obecna na rynkach zamieszkałych przez 1/3 ludność świata. Tak dynamiczny rozwój możliwy jest dzięki eksperckiej wiedzy, bogatemu doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu osób pracujących w Grupie TZMO.