Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta EWOPHARMA

W Polsce firma jest obecna od początku lat 90-tych i w ramach prowadzonych przez siebie działań, zajmuje się analizą rynku dla potrzeb produktów farmaceutycznych, poczynając od rejestracji leków, poprzez negocjacje z zakładami produkcyjnymi, aż po marketing i dystrybucję gotowych produktów. Obecnie Ewopharma AG Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem następujących preparatów na terenie Polski: Mucofalk, BioGaia , Revalid oraz szerokiej gamy leków przepisywanych na receptę.

Aktywne filtry

Ewopharma, gdy potrzebna jest analiza

Ewopharma AG Sp. z o.o. zajmuje  się wprowadzaniem na rynek szwajcarski oraz polski wyrobów farmaceutycznych. W swojej ofercie ma leki ze wskazaniem w chorobach przewodu pokarmowego i wątroby przepisywane na receptę. Ponadto współpracuje z firmą Desitin - skoncentrowaną na produktach neurologicznych w szczególności mających zastosowanie w leczeniu epilepsji i choroby Parkinsona. Najnowszym obszarem zainteresowań firmy Desitin jest rozwój tabletkowych form podawania leków z kontrolowanym, przedłużonym uwalnianiem substancji czynnej.  Firma zajmuje się nie tylko szeroko pojętymi usługami medycznymi, ale wykonuje również badania. Na podstawie jej badań powstały liczne raporty i prace naukowe opublikowane w indeksowanych czasopismach zagranicznych i polskich. Z wiedzy i ekspertów firmy korzystają znane portale naukowe oraz jednostki takie jak na przykład Medline czy Pub Med.

W ofercie Ewopharma AG Sp. z o.o. znajdują się również suplementy i szampony, które wspomagają włosy: zarówno ich porost, jak i odrastanie. Firma posiada szerokie grono naszych partnerów, które cały czas powiększa się. W styczniu 2016 roku do grona partnerów Ewopharma AG dołączyła firma Santhera Pharmaceuticals Holding AG - szwajcarska firma farmaceutyczna specjalizująca się w rozwoju innowacyjnych produktów farmaceutycznych stosowanych w leczeniu rzadkich chorób mitochondrialnych i nerwowo-mięśniowych. Firmie Ewopharma AG dwukrotnie przyznano Dyplom Zasługi (Polsko-Węgierskie Towarzystwo Radiologiczne) oraz honorowe członkostwo w Niemiecko-Polskim Stowarzyszeniu Radiologicznym. Równolegle Ewopharma w Polsce jest aktywna w obszarach terapeutycznych, współpracując z partnerami z zakresu różnych dziedzin życia, m.in. psychiatrii i neurologii.