Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
COLILEN IBS kaps. 60 kaps. (butelka)
search
  • COLILEN IBS kaps. 60 kaps. (butelka)

COLILEN IBS, 60 tabletek (butelka), ABOCA

57,59 zł
Aboca
31
Wysyłka w ciągu 72 godzin
Ilość

 Oceny i opinie pacjentów
 (5/5)  - 2 oceny - 2 opinie
Zobacz rozkład
  Darmowa dostawa już od 69 PLN

za pośrednictwem kuriera Pocztex!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Colilen IBS jest innowacyjnym produktem w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, dolegliwości, która objawia się z różną intensywnością poprzez liczne symptomy, różne u poszczególnych osób. Typowymi objawami są ból, wzdęcie, uczucie rozpierania i dyskomfort w okolicy brzucha, któremu towarzyszyć mogą zmiany konsystencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki). Dolegliwość ta, długo określana jako spastyczne zapalenie jelita grubego lub okrężnica drażliwa, dzisiaj nazywana jest w sposób bardziej precyzyjny jako „Zespół jelita nadwrażliwego ” (z angielskiego Irritable Bowel Syndrome, IBS), obejmujący dolegliwości nie tylko okrężnicy, ale całego jelita.
Objawy IBS wynikają częściowo ze zwiększonej przepuszczalności śluzówki jelita, która naraża głębsze warstwy na niefizjologiczny kontakt z substancjami podrażniającymi, obecnymi zazwyczaj w jelicie, powodując jego nadwrażliwość.

 

Wskazania

Jest zalecany w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego (IBS), charakteryzującego się bólem, wzdęciem, uczuciem rozpierania i dyskomfortem w okolicy brzucha, któremu towarzyszyć mogą zmiany konsystencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki lub na przemian).

 

Sposób użycia

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek trzy razy dziennie, między lub przed posiłkami. W zależności od nasilenia zaburzeń, zaleca się kontynuowanie leczenia od 2 do 6 tygodni oraz jego powtórzenie w razie ponownego pojawienia się pierwszych objawów.

 

Ostrzeżenia

Produkt jest wskazany dla osób powyżej 8. roku życia. Jest przeciwwskazany w okresie ciąży i karmienia piersią.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

 

Skład

Substancje czynne: ActiMucin, opatentowany roślinny kompleks molekularny
(IT nr 102012902020829) żywic (z kadzidłowca), polisacharydów (z aloesu) i polifenoli (z rumianku i melisy), mianowany na zawartość żywic ≥ 18%.
Zawiera ponadto: kumin, celulozę mikrokrystaliczną, olejek eteryczny z kopru włoskiego. Kapsułka z polisacharydów pochodzenia roślinnego.

PKWIU 32.50.5
Rodzaj
EAN 8032472014737
BLOZ_07 3273662
Aboca

Aboca jest znanym włoskim producentem branży farmaceutycznej specjalizującym się w naturalnych preparatach medycznych oraz suplementach diety. Korzystne właściwości zdrowotne i najwyższa jakość wyrobów oferowanych przez Aboca są udowodnione przez wieloletnie badania ich właściwości. Od początku działalności założonego przez Valentina Mercatiego przedsiębiorstwa, a więc od 1978 roku główną ideą włoskiej firmy jest poszukiwanie właściwości zdrowotnych w otaczających nas surowcach pochodzenia roślinnego. Dlatego też preparaty i suplementy diety wytwarzane są w zgodzie z najnowszymi trendami z zakresu ekologii, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego. 

3273662
31 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Wyrób medyczny

Meg o 2021-06-11 13:25:12
Pytanie 

Czy te kapsułki można otwierać i spożywać wysypany proszek? Mam problemy z połykaniem.

Odpowiedź 

Dzień dobry,

Producent preparatu Colilen IBS nie deklaruje, aby można było otwierać kapsułkę i spożywać wysypany proszek, dlatego należy uznać, że nie jest to rekomendowane.

Pozdrawiam

jacek o 2021-01-20 15:18:07
Pytanie 

witam. czy ten preparat posiada probiotyk?

Odpowiedź 

Dzień dobry,

Preparat nie posiada probiotyku.

Pozdrawiam


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
Przez dnia  03 Jan 2022 (COLILEN IBS, 60 tabletek (butelka), ABOCA) :
(5/5

Colilen IBS

Czuje zdecydowana poprawe, dolegliwosci bolowe sa jeszcze minimalne

Zgłoś naruszenie
Przez dnia  04 May 2020 (COLILEN IBS, 60 tabletek (butelka), ABOCA) :
(5/5

Opinia

Bardzo dobry lek, zdecydowanie pomaga.

Zgłoś naruszenie

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.