Melilax dla niemowląt i dzieci, 6 mikrowlewek, Aboca
search
  • Melilax dla niemowląt i dzieci, 6 mikrowlewek, Aboca

Melilax dla niemowląt i dzieci, 6 mikrowlewek, Aboca

29,89 zł
Brutto
Ilość

  Tylko teraz darmowa dostawa

już od 19 PLN!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Dla młodych rodziców stan zdrowotny niemowlęcia jest najwyższym priorytetem. Płacz, bolesny brzuch i zmniejszona częstotliwość oddawania stolca mogą świadczyć o zaparciach u malucha. Ich przyczyną może być niewłaściwa dieta, alergia lub uboga mikroflora bakteryjna jelit. Melilax to innowacyjny produkt w formie mikrowlewek doodbtynicznych, którego skład oparty jest o obecność naturalnego miodu. Dzięki temu skutecznie łagodzi podrażnienia błony śluzowej odbytu pomagając pozbyć się bólu i zaczerwienienia.

Zaparcia u niemowląt to powszechny problem, dlatego rynek farmaceutyczny oferuje skuteczne produkty pomagające się z nimi uporać. Melilax dla niemowląt działa podwójnie ułatwiając wydalanie stolca oraz jednocześnie chroniąc błonę śluzową jelita grubego. Jest to możliwe dzięki jego nawilżającym właściwościom zapewnianym przez Promelaxin - kompleks miodów spadziowych oraz nektarowych dobranych na podstawie zawartości monosacharydów, wielocukrów i melanoidyn. Uzupełnieniem składu mikrowlewek są wyciągi z aloesu i ślazu dzikiego. Obecność naturalnych składników wykazujących właściwości antyoksydacyjne pozwoli pozbyć się stanu zapalnego redukując zaczerwienienie i przywracając właściwy komfort. Melilax dla niemowląt może być stosowany zarówno w leczeniu niemowląt jak i małych dzieci, a forma mikrowlewek poprawia jego skuteczność umożliwiając miejscowe działanie w miejscu powstania zapalenia. Preparat firmy Aboca może być także wykorzystywany w pomocy z uporaniem się z szczelinami odbytu i hemoroidami.

Skład: substancje czynne:
73,2%: Promelaxin - aktywny kompleks miodów i polisacharydów z aloesu i ślazu dzikiego, mianowany na zawartość: monosacharydów ≥ 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) ≥ 0,3%. Zawiera ponadto: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.

Stosowanie i przeciwwskazania:
Niemowlęta od 0 do 1 roku życia: pół mikrowlewki Melilax pediatric 5 g w razie potrzeby.
Dzieci od 1 do 3 lat: 1 mikrowlewka Melilax pediatric 5 g w razie potrzeby.
Dzieci od 3 do 12 lat: 1 mikrowlewka Melilax pediatric 5 g w razie potrzeby.
W przypadku uporczywych zaparć producent zaleca stosowanie 2 dawek jednocześnie

Należy nałożyć pewną ilość preparatu Melilax wokół odbytu i umieścić w nim wlewkę. Po jej opróżnieniu należy wyciągnąć ją, cały czas ściskając, aby uniknąć powstaniu podciśnienia, które wessałoby z powrotem jej zawartość.

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku długotrwałych zaparć należy skontaktować się z lekarzem.
PKWIU 32.50.50.0
Rodzaj
EAN 8032472010449
BLOZ_07 9060732
9060732
24 Przedmioty

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Zobacz także

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.