Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Grypostop Sambucus Complex, syrop, 100ml, VITAMA

3149221

5902768919387

VITAMA

Produkt nowy

2 Sztuk/ki

Ostrzeżenie: W magazynie pozostały ostatnie sztuki.

16,99 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa od 299 zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

Opis
Grypostop sambucus complex to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w formie syropu do postępowania dietetycznego w stanach:
• przedgrypowych,
• grypy,
• przeziębienia,
• infekcji wirusowych,
• obniżonej odporności.

Wskazania

Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).

Skład 
syrop sorbitolowy 70% (substancja słodząca), woda, guma arabska (substancja zagęszczająca), ekstrakt z owoców bzu czarnego [Sambucus nigra L.], kwas cytrynowy (regulator kwasowości), ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej [Pelargonium sidoides], witamina C (kwas L-askorbinowy), glukonian cynku, ekstrakt z ziela werbeny lekarskiej [Verbena officinalis L.], ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej [Verbascum thapsus L.], ekstrakt z kwiatu rumianku pospolitego [Matricaria chamomilla L.], ekstrakt z kwiatu lipy zwyczajnej [Tilia vulgaris], sorbinian potasu (substancja konserwująca), aromat: czarna porzeczka.

Zalecane spożycie

• Dzieci od 6. roku życia 5 ml trzy razy dziennie.
• Dorośli 7,5 ml trzy razy dziennie.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Niedokrwistość. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Preparat przeciwwskazany u pacjentów przyjmujących inne leki zawierające paracetamol, dekstrometrofan lub pseudoefedrynę lub inne sympatykomimetyki (takie jak preparaty zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa, środki hamujące łaknienie lub leki psychostymulujące o działaniu podobnym do amfetaminy). Nie stosować u pacjentów leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (MAO), obecnie lub w ciągu 2 ostatnich tyg. Przeciwwskazane u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie stosować w przypadku: kaszlu z dużą ilością wydzieliny; astmy oskrzelowej i kaszlu związanego z astmą oskrzelową; ciężkiego nadciśnienia; ciężkiej choroby niedokrwiennej serca; mukowiscydozy; ciąży i okresu karmienia piersią.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

PKWIU 10.89.19.0
Rodzaj
EAN 5902768919387
BLOZ_07 3149221

Oceny użytkowników

Bądź pierwszą osobą która oceni ten produkt !

Pytania dotyczące produktu


Masz pytanie? Wyślij je nam, nasi farmaceuci chętnie odpowiedzą.



Pytanie dotyczące produktu

Pola wymagane
Wyślij

30 innych produktów w tej samej kategorii: