Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Theraflu Extra Grip, 650mg+10mg+20mg, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 14 saszetek
search
  • Theraflu Extra Grip, 650mg+10mg+20mg, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 14 saszetek

Theraflu Extra Grip, 650mg+10mg+20mg, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 14 saszetek

27,99 zł
GlaxoSmithKline
447
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49,99 PLN

za pośrednictwem kuriera Poltraf!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis
Theraflu ExtraGRIP to lek do stosowania w leczeniu objawowym grypy i przeziębienia (gorączka, dreszcze, katar, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).
Wskazania
Leczenie objawów przeziębienia i grypy: gorączka, dreszcze, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe, ból głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna ilość wydzieliny śluzowej z nosa, kichanie.

Skład
1 saszetka zawiera substancje lecznicze: paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową (E 104), żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.
 
Działanie
przeciwbólowe, antyhistaminowe, przeciwgorączkowe, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa.
 
Dawkowanie
Doustnie. Dorośli i modzież powyżej 12 roku życia: 1 saszetka co 4-6 h. Nie stosować więcej niż 3-4 saszetki w ciągu doby (co odpowiada 2600 mg paracetamolu, 40 mg chlorowodorku fenylefryny i 80 mg maleinianu feniraminy).  Lek można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni. W przypadku objawów utrzymujących się ponad 5 dni lub gorączki trwającej ponad 3 dni pacjent powinien skonsultować się z lekarzem. Dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Szczególne grupy pacjentów.
W przypadku dorosłych ważących poniżej 50 kg, osób z niską lub średnią niewydolnością wątroby, zespołem Gilberta (hiperbilirubinemia rodzinna), odwodnionych, przewlekle niedożywionych, osób z chorobą alkoholową, nie należy stosować dobowej skutecznej dawki paracetamolu większej niż 60 mg/kg/dobę (do 2 g/dobę, czyli maksymalnie zawartość 3 saszetek na dobę). W przypadku pacjentów z niewydolnością nerek jednorazowo należy przyjąć zawartość 1 saszetki, a odstępy pomiędzy dawkami powinny wynosić: 4 h przy CCr 80-50 ml/min; 6 h przy CCr 50-30 ml/min; 6 h przy CCr 30-10 ml/min; 8 h przy CCr < 10 ml/min.

 
Przeciwwskazania
Nadwrażliwości na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Ciężkie choroby układu krwionośnego. Nadciśnienie tętnicze. Nadczynność tarczycy. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Guz chromochłonny. Stosowanie TLPD. Stosowanie leków blokujących receptory Β-adrenergiczne. Stosowanie innych leków sympatykomimetycznych. Okres ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 lat.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990852994
BLOZ_07 8240403
GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline jest Brytyjskim koncernem branży farmaceutycznej szeroko znanym pod skrótem GSK. Bogata historia i doświadczenie, a także nowoczesne zaplecze logistyczno-technologiczne sprawia, że GSK jest jedną z najbardziej znaczących firm farmaceutycznych na świecie. Jej początki sięgają aż do przełomu XVIII i XIX wieku. Dziś GlaxoSmithKline jest globalnym producentem, a główną oś jego działalności stanowią 3 branże: produkty farmaceutyczne, szczepionki oraz produkty ochrony zdrowia. Każdego dnia GSK dostarcza ponad 2 milionów szczepionek na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncernu zlokalizowany jest w Poznaniu, a firma oferuje na naszym rynku około 300 produktów.

8240403
447 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Produkt leczniczy
Lek
Lek dostępny bez recepty (OTC)

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.