Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Paracetamol Filofarm tabl. 0,5g 20tabl.(bl
search
  • Paracetamol Filofarm tabl. 0,5g 20tabl.(bl

Paracetamol Filofarm, 500 mg, 20 tabletek

4,99 zł
Filofarm
67
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

(4,9/5) z 59 wszystkich opinii
Przeczytaj opinie
  Darmowa dostawa

już od 69 PLN!

  Dbamy o swoich pacjentów

4,9 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis
Paracetamol Filofarm to lek działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.

Wskazania
Bóle o różnej etiologii: głowy, mięśni, zębów, stawów, nerwobóle, bóle miesiączkowe. Gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Skład
1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.

Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie
Doustnie. Dorośli: 1-2 tabletki (500-1000 mg) 3-4 razy na dobę, maksymalnie 8 tabletki na dobę. Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3-4 razy na dobę, maksymalnie 4 tabletki na dobę. Należy przestrzegać co najmniej 4 h odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami. U pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby lub zespołem Gilberta należy zmniejszyć dawkę leku lub wydłużyć odstępy pomiędzy kolejnymi dawkami. Skuteczna dawka dobowa nie powinna przekraczać 60 mg/kg na dobę (maksymalna dawka dobowa wynosi 2 g). Jeżeli objawy nie ustąpią po 3 dniach stosowania leku, należy zweryfikować diagnozę.

Uwagi
Należy zachować ostrożność u pacjentów z łagodną do umiarkowanej niewydolnością wątroby (w tym zespół Gilberta), z ostrym zapaleniem wątroby, jednocześnie leczonych innymi lekami, które mają wpływ na czynność wątroby, oraz u pacjentów z chorobą alkoholową lub niedożywionych (ryzyko uszkodzenia wątroby). Ostrożnie stosować u osób z niewydolnością nerek i astmą oskrzelową. Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 lat.

W czasie przyjmowania leku nie wolno pić alkoholu.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tyg. po ich odstawieniu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990855124
BLOZ_07 5946805
Filofarm
5946805
67 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Produkt leczniczy

Uwaga: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

 Opinie (59) - Brak moderacji opinii  


Bardzo się cieszę z zakupu - otrzymałam więcej za mniejszą cenę.

Weronika S. (2024-06-26)

Polecam

Wiktor S. (2024-06-04)

skuteczny

Jakub C. (2024-06-01)

Bardzo polecam to duże opakowanie - jest niezawodne i mam zawsze pod ręką. Jego przystępna cena sprawia, że jest to świetna inwestycja.

Małgorzata M. (2024-05-07)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, produkt spełnia moje oczekiwania.

Oliwia K. (2024-04-17)

dobry produkt

Natalia Z. (2024-03-31)

OK

Dawid M. (2024-02-10)

Ok

Wacław S. (2024-02-06)

ok

Zdzisław S. (2024-01-26)

Oj

Kamil C. (2024-01-03)

ok

Lena L. (2024-01-02)

polecam

Patryk W. (2023-11-15)

Ok

Piotr R. (2023-11-12)

dobry produkt

Grzegorz L. (2023-10-27)

Ok

Piotr W. (2023-10-12)

Bardzo zadowolony z zakupu.

Zbigniew S. (2023-10-01)

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jego długi termin ważności oraz skuteczność działania bardzo mnie pozytywnie zaskoczyły.

Michał J. (2023-09-28)

Bardzo zadowolona z zakupu - paracetamol kupiłam w dobrej cenie.

Bożena Z. (2023-07-18)

ok

Zuzanna P. (2023-06-27)

ok

Anna D. (2023-06-13)

Ok

Władysław W. (2023-05-23)

Ok

Jarosław S. (2023-03-31)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego produktu. Okazał się pomocny w przypadku bólów różnego pochodzenia. Dobra cena była dodatkowym atutem.

Justyna S. (2023-02-26)

Polecam

Konrad J. (2023-01-25)

Skuteczny

Natalia P. (2022-11-16)

Bardzo się cieszę z zakupu!

Ewelina M. (2022-11-12)

Bardzo się cieszę z mojego zakupu. Produkt jest skuteczny i tani.

Oliwia C. (2022-11-03)

Ok

Barbara W. (2022-09-01)

ok

Magdalena C. (2022-07-07)

polecam

Szymon S. (2022-05-29)

ok

Jan K. (2022-03-17)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu skutecznego i sprawdzonego leku.

Kornelia W. (2022-01-27)

Polecam

Mirosława M. (2021-10-30)

:)

Marta B. (2021-08-24)

Skuteczny

Stanisław G. (2021-07-10)

Ok

Mateusz S. (2021-04-07)

ok

Tadeusz B. (2021-02-21)

Dobry

Aneta K. (2020-12-25)

Ok

Marianna P. (2020-12-23)

Jestem bardzo zadowolona z szybkiego działania.

Iryna S. (2020-12-22)

Ok

Sebastian J. (2020-09-21)

Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Maksym B. (2020-09-15)

Ok

Dagmara S. (2020-08-02)

polecam

Maja Z. (2020-06-08)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, chociaż nie miałam jeszcze okazji skorzystać z leku.

Barbara M. (2020-05-21)

Tabletki są niewielkie i łatwe do połknięcia. Szybko i skutecznie działają. Cieszę się z niskiej ceny.

Filip B. (2020-05-07)

Dobry produkt.

Krystyna W. (2019-12-03)

Bardzo zadowolony z zakupu. Skuteczne lekarstwo na gorączkę i różnego rodzaju bóle. Polecam!

Paweł Ś. (2019-05-21)

Bardzo mi się podobało.

Karina K. (2019-03-20)

Ok

Lucyna K. (2019-02-06)

Zakup przebiegł pomyślnie, jestem bardzo zadowolona z jakości produktu.

Paulina M. (2018-12-22)

Ok

Przemysław L. (2018-12-10)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Produkt był w dobrej cenie i został szybko dostarczony.

Zuzanna W. (2018-10-31)

ok

Izabela S. (2018-09-20)

bardzo dobry produkt

Anna P. (2018-09-16)

Polecam

Adam G. (2018-08-22)

Ok.

Igor M. (2018-07-03)

Skuteczny

Aleksandra S. (2018-05-29)

Zakupiłem produkt, który okazał się skuteczny w różnych bólach. Jestem zadowolony z jego działania.

Tomasz G. (2018-05-24)