Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Grupa Adamed

Grupa Adamed to polska firma farmaceutyczna, która produkuje leki w kilkunastu różnych obszarach terapetycznych. Jej największą misją jest wprowadzanie innowacyjnych preparatów pomagających zwalczać kluczowy choroby cywilizacyjne. W tym celu wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie oraz wiedzę czerpaną z programów badawczych. Obecnie koncern należy do liderów na rynku leków nowej generacji.

Aktywne filtry

PotazeK, 100 kapsuek, Adamed

24,99 zł

Profesjonalne leki nowej generacji firmy Grupa Adamed

Firma Adamed została założona w 1989 roku przez doktora Mariana Adamkiewicza. Początkowo zajmowała się produkcją leków ginekologicznych i sprzętu medycznego. Szybki rozwój doprowadził jednak do poszerzenia zakresu działalności oraz zdobycia wysokiej pozycji na rynku farmaceutycznym zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jednym z większych osiągnięć przedsiębiorstwa było opracowanie autorskiego sposobu wytwarzania czystej furaginy, dzięki czemu przyczyniło się do rozwoju leczenia schorzeń urologicznych milionów pacjentów, a także rejestracja pierwszej polskiej amlodypiny według nowej metody produkcji. Pierwszy zakład produkcyjny otworzono w 1994 roku w Pieńkowie koło Warszawy. W późniejszym okresie rozpoczęto badania nad nowoczesnymi lekami w obszarze onkologii i chorób ośrodkowego układu nerwowego oraz powstał kolejny zakład produkcyjny pod Łodzią. Działania eksportowe w krajach Unii Europejskiej zaczęły się jeszcze przed wstąpieniem Polski do organizacji. Powstały również przedstawicielstwa na Ukrainie, w Rosji i Kazachstanie, a następnie w Słowacji i Czechach oraz nowoczesne centra badawczo-rozwojowe. Obecnie produkty obecne są na 65 rynkach.

Grupa Adamed łączy działania naukowe z produkcyjnymi. Codziennie wykwalifikowani pracownicy pracują nad poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju medycyny. Dzięki podejmowaniu nowych wyzwań oraz wychodzeniu poza ramy obszaru działania firma zdobywa coraz większą popularność nie tylko na rynku krajowym, ale również międzynarodowym. Wszystkie produkty przygotowywane są z uwzględnieniem najwyższej jakości zgodnymi z europejskimi normami. Każdy etap prac odbywa się z dużym zaangażowaniem oraz dbałością o każdy szczegół. Aktualnie w ofercie można znaleźć skuteczne produkty lecznicze na receptę w obszarze alergologii, dermatologii, gastroenterologii, ginekologii, kardiologii, onkologii, ortopedii, pediatrii, neurologii, okulistyki, psychiatrii i wiele innych. Ponadto w asortymencie znajdują się także produkty bez recepty na powszechne dolegliwości, dermokosmetyki oraz suplementy diety.